Selahattin Ekicioğlu’ndan Sevgililer Günü mesajı

Selahattin Ekicioğlu’ndan Sevgililer Günü mesajı

13.02.2019

CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm hemşehrilerinin Sevgililer Günü’nü kutladı. Selahattin Ekicioğlu, mesajında şunları söyledi: “Sevgi; emektir, umuttur, sabırdır, berekettir. Şairin: ‘Dünyayı güzellik kurtaracak ve bir insanı sevmekle başlayacak her şey’ dediği gibi, sevgi; yaşamın ta kendisi, en güzel duygularımızı paylaşmanın anahtarıdır. Bizi birbirimize, doğaya […]

CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu, 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, tüm hemşehrilerinin Sevgililer Günü’nü kutladı.
Selahattin Ekicioğlu, mesajında şunları söyledi:
“Sevgi; emektir, umuttur, sabırdır, berekettir. Şairin: ‘Dünyayı güzellik kurtaracak ve bir insanı sevmekle başlayacak her şey’ dediği gibi, sevgi; yaşamın ta kendisi, en güzel duygularımızı paylaşmanın anahtarıdır. Bizi birbirimize, doğaya ve tüm canlılara yakınlaştıran duygudur. Mutlu ve huzurlu olmanın yolu birbirimizi sevmekten geçiyor. Çünkü, sevgi bütün güzelliklerin kaynağıdır.
“Türkülerinde, sevgiyi en güzel şekilde tarif etmiş Neşet Ertaş Ustamızın bir hemşerisi olarak, biz de O’nun ortaya koyduğu sevgi felsefesinden hareketle, kimseyi ötelemeden, ayrıştırmadan, herkesi saygı ve sevgi ile kucaklayarak; gönüllere sevgi ekmeyi en büyük görevimiz olarak görüyoruz. Hayatımızın merkezine sevgiyi alarak, Kırşehir’imize yakışan projelerimizle, memleketimize hizmet etmek istiyoruz.
“Hayatımızın her anında büyüttüğümüz memleket sevdası ile çıktığımız bu yolda, siz değerli hemşerilerimizin bize göstermiş olduğu sevgiye şahit olmak da bize ayrıca güç veriyor. 14 Şubat günü bizim için bir fırsat olsun, sevgilerimizi paylaşalım ve çoğaltalım. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimizin 14 Şubat Sevgililer Günü’nü en içten dileklerimle kutlar, tüm insanların birbirine sevgiyle yaklaştığı bir dünya dilerim.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .