Şekerbank’ta bugün Altın Günü var!..

Şekerbank’ta bugün Altın Günü var!..

22.08.2017

Kırşehir Şube Müdürü Aykut Taşlık, tasarruf sahiplerini bankaya davet etti

Kırşehir’deki tasarruf sahiplerini altın yatırımına yönlendirmek isteyen Şekerbank, bugün Kırşehir Şubesi’nde “Tasarrufun Altın Günü” uygulaması başlatacak.
Şekerbank Kırşehir Şubesi’nde gerçekleştirilecek Altın Günü’ne vatandaşların hangi ayarda olursa olsun bilezik, yüzük, kolye, çeyrek altın, küpe gibi her türlü ziynet altınını getirebilecekler ve bu ziynetlerini 24 ayar değerinde altın olarak Vadesiz Altın Hesapları’nda biriktirebilecekler. Ayrıca Şekerbank müşterileri Vadesiz Altın Hesaplarındaki tutar ile Vadeli Altın Hesabı açarak tasarruflarını altın olarak değerlendirirken altının değer artışından bağımsız olarak avantajlı faiz oranları ile faiz getirisinden yararlanabilecekler.
ZİYNETİN GRAM KARŞILIKLARINI ALTIN EKSPERLERİ BELİRLEYECEK…
Tasarruf sahipleri, 23 Ağustos tarihinde Şekerbank Kırşehir Şubesi’ne ziynet altınlarını getirerek, “Tasarrufun Altın Günü” uygulamasına katılabilecekler. İstanbul Altın Rafinerisi eksperleri, ziynet sahibinin her türlü altınının 24 ayar 995/1000 saflıkta gram karşılıklarını belirleyecek ve bu altınlar, tasarruf sahibinin banka nezdinde açılan Vadesiz Altın Hesabı’na yatırılacak.
Şekerbank Kırşehir Şube Müdürü Aykut Taşlık, tasarruf sahiplerini bankaya davet ederken, tasarruf sahipleri, saklama ve çalınma riski olmadan istedikleri zaman Vadesiz Altın Hesapları’na ekleme yapabilecek ve altına dayalı işlemlerini bu hesap üzerinden gerçekleştirebilecekler. Söz konusu hesaba yapılacak ekleme 0.01 gram ve katları şeklinde olabilecek. Hesap sahipleri diledikleri zaman yine aynı şekilde ihtiyaçları olduğunda ihtiyaçlarını bu hesaptan 0,01 gram ve katları bazında altın karşılığı TL olarak karşılayabilecekler.
Tasarrufun Altın Günü uygulamasıyla küçük yatırımları teşvik ederek yastık altı birikimleri ekonomiye kazandırma amaçlarını vurgulayan Şekerbank Kırşehir Şube Müdürü Aykut Taşlık “Altını getirisiyle alakalı olduğu kadar geleneksel olarak da bir birikim tercihi olarak gören tabana yaygın müşteri profilimizi, şimdi de bu yeni ürün ve hizmetimizle desteklemeye devam ediyoruz” dedi. Taşlık, sözlerine şöyle devam etti:
“Müşterilerimiz ya da müşterimiz olmak isteyen herkes, bin bir emekle tasarruf ettikleri ziynet altınlarını, şimdi çalınma, kaybolma riski olmadan bankamız güvencesinde biriktirebilecekler. ‘Anadolu Bankacılığı’ misyonumuz ve 71 il ile 100’e yakın merkez dışı ilçedeki yaygın şube ağından gelen gücümüzle tabana yaygın tasarrufu teşvik etmeyi hedefliyoruz”
Şekerbank’ın Altın Bankacılığı ürün gamında halen; Vadesiz Altın Hesap, Vadeli Altın Hesap, Düzenli Altın Birikim Talimatı ve B Tipi Altın Fonu bulunuyor. Banka, müşterilerine ayrıca internet bankacılığı ile 24 saat altın alım satım işlemi yapması imkanı sağlıyor. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .