Şeker Fabrikası Genel Müdürü Erence’den Rektör Karakaya’ya ziyaret

Şeker Fabrikası Genel Müdürü Erence’den Rektör Karakaya’ya ziyaret

07.03.2020

Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 4 Mart 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette üniversitemizin tarım alanında yürüttüğü projeler değerlendirildi. Kırşehir’in özellikle tarım alanında önemli proje ve çalışmalara ihtiyacı olduğunu belirten Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, üniversitemizin pilot projelerinin bu anlamda çok […]

Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 4 Mart 2020 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarette üniversitemizin tarım alanında yürüttüğü projeler değerlendirildi.
Kırşehir’in özellikle tarım alanında önemli proje ve çalışmalara ihtiyacı olduğunu belirten Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, üniversitemizin pilot projelerinin bu anlamda çok önemli olduğunu söyledi.
İlimizin tarım şehri olduğunu ve verimli toprakları ile ülkemizin ihtiyacı karşılayabilecek durumda olduğunu vurgulayan Erence, tarım alanında yapılabilecek çalışmalara kurum olarak kendilerinin de destek vereceğini dile getirdi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin ilimiz için çok güzel işler başardığını anlatan Genel Müdür Yavuz Erence, Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi.
İlimizin kalkınması ve bölgenin ihtiyacı olan projelerin üretilmesi için üniversite olarak çok çalıştıklarını söyleyen Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence’ye teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .