Şeker Fabrikası Genel Müdürü Erence’den yatırım müjdesi…

Şeker Fabrikası Genel Müdürü Erence’den yatırım müjdesi…

30.01.2019

2000 yılında yapımı tamamlanarak üretime geçen ve geçen yıl özelleştirilen Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular ve yeni görevlerinde başarılar dilediler. Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette şehrimizin ve bölgemizin genel durumu hakkında görüşmelerde bulunuldu. Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence istihdam […]

2000 yılında yapımı tamamlanarak üretime geçen ve geçen yıl özelleştirilen Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Yılmaz’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular ve yeni görevlerinde başarılar dilediler.
Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette şehrimizin ve bölgemizin genel durumu hakkında görüşmelerde bulunuldu. Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence istihdam yaratacak yeni yatırımlar yapacaklarını belirtti.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz Şeker Fabrikalarının bulunduğu il ve bölge için önemli olduğunu ve yeni yapılacak yatırımlar konusunda da Kırşehir Ticaret ve Sanayi olarak üzerlerine düşen desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.
Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Kırşehir Şeker Fabrikası Genel Müdürü Yavuz Erence’ye ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .