Şehit eş ve anneleri, Vali Konağı’nda ağırlandı

Şehit eş ve anneleri, Vali Konağı’nda ağırlandı

12.08.2017

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, şehit annelerini ve şehit eşlerini evinde ağırladı. Şehit anneleri ve şehit eşlerini Vali Konağında misafir eden Vali eşi Sevim Şentürk, ziyaret sırasında yapılan konuşmada, şehitlerimizi rahmetle ve şükranla andıklarını söyledi. Evlatlarını bu vatan uğruna feda eden şehit annelerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali eşi Sevim Şentürk, “Şehitlik […]

KIRŞEHİR Valisi Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk, şehit annelerini ve şehit eşlerini evinde ağırladı.
Şehit anneleri ve şehit eşlerini Vali Konağında misafir eden Vali eşi Sevim Şentürk, ziyaret sırasında yapılan konuşmada, şehitlerimizi rahmetle ve şükranla andıklarını söyledi.
Evlatlarını bu vatan uğruna feda eden şehit annelerini ağırlamaktan memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali eşi Sevim Şentürk, “Şehitlik mertebesi en yüksek mertebelerdendir. Evlatlarımız, vatanımızın bölünmez bütünlüğü uğruna ezan, millet, bayrak aşkıyla şehit oldular. Onları asla unutmayacak ve hatıralarını yaşatacağız. Siz değerli anneler, evlatlarınızı büyük fedakarlıklar içerisinde büyüttünüz ve vatana kurban verdiniz. Şehit eşlerinin de acıları çok büyük. Şehitlerimizin geride bıraktıkları çocuklar artık şehit eşlerine emanet. Devletimiz, her zaman şehit yakınlarının yanında olmuştur. Bizler de sizlerle sık sık bir araya gelerek acılarınızı paylaşmak istiyoruz. Allah’tan hepinize sabırlar diliyorum” dedi.
Belediye Başkanı eşi Zerrin Bahçeci ve İl Emniyet Müdürü eşi Kezban Akyüz’ün de yer aldığı ziyaret, Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk’ün konuklarla yakından ilgilenip onlarla sohbet etmesi ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .