ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

ŞEHİT AİLELERİNE ZİYARET

13.03.2018

Milletvekili Mikâil Arslan, şehit ailelerini unutmadı AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği tarafından organize edilen “Şehitlerimize Minnet” Projesi kapsamında şehit ailelerini ziyaret etti. Milletvekili Mikâil Arslan, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği tarafından organize edilen “Şehitlerimize Minnet” Projesi kapsamında Şehit Aileleri Derneği yöneticileri ile birlikte Suriye Elbab’ta 23 Aralık 2016 tarihinde Şehitlik mertebesine […]

Milletvekili Mikâil Arslan, şehit ailelerini unutmadı


AK Parti Kırşehir Milletvekili Mikail Arslan, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği tarafından organize edilen “Şehitlerimize Minnet” Projesi kapsamında şehit ailelerini ziyaret etti.
Milletvekili Mikâil Arslan, Kırşehir Şehit Aileleri Derneği tarafından organize edilen “Şehitlerimize Minnet” Projesi kapsamında Şehit Aileleri Derneği yöneticileri ile birlikte Suriye Elbab’ta 23 Aralık 2016 tarihinde Şehitlik mertebesine ulaşan Uzman Çavuş Ramazan Karaca ve Hakkari Şemdinli ilçesinde 2 Kasım 2017 tarihinde Şehitlik mertebesine ulaşan Sözleşmeli Er Tayfun Kavun’un ailelerini ziyaret etti.
Kırşehir Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mutlu Kılıçaslan, Başkan Yardımcısı Yunus Erdoğdu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ramazan Baykara ve İş Adamı Esat Çağlayan’ın katılımları ile gerçekleşen ziyarette, tüm şehitlerimizi rahmet ve dua ile anan Milletvekili Arslan, “Şehitlerimize Minnet Programı kapsamında Kaman İlçe Başkanımız Necati Çolak, Kırşehir Şehit Aileleri Başkanı Mutlu Kılıçaslan’ın katılımıyla, Kaman ilçemizde ikamet Eden, Kıbrıs Magosa’da 08/04/2002 tarihinde Şehitlik mertebesine ulaşan Sıhhiye Er Yusuf Erdoğdu ve Tunceli Malazgirt ilçesinde 06/11/2007 tarihinde Şehitlik mertebesine ulaşan J. Uzm. Erbaş Bahtiyar Şimşek’in ailelerini ziyaret ettik. Tüm Şehitlerimizi rahmet ve dua ile anıyoruz. Mekanları cennet olsun inşallah” dedi. 

 

Milletvekili Çetinkaya’dan şehit ailelerine ziyaret

AK Parti Kırşehir Milletvekili Salih Çetinkaya, Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Şehit P. Onbaşı Muzaffer Demir’in ve Şehit Turgut İlanbeyi’nin ailesine ziyaret gerçekleştirdi.
Kırşehir Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, gerçekleştirilen ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “İl Müdürlüğümüz ve Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından şehit yakınlarımıza ziyaret gerçekleştirdik. Milletvekilimiz Sayın Salih Çetinkaya’nın katılımıyla, Mardin 70. Mekanize Tugayı, 2. Mekanize taburunda görev yapmakta iken Mardin Dargeçit kırsalında teröristlerle çıkan çatışma sonucu 16 Nisan 1991 tarihinde şehitlik mertebesine ulaşan P. Onbaşı Muzaffer Demir ve Van Erciş 10. Piyade Tugay Komutanlığı emrinde görev yapmakta iken silah kazası sonucu 5 Ağustos 1993 tarihinde şehitlik mertebesine ulaşan Turgut İlanbey’in aileleri ziyaret edilerek Sayın Cumhurbaşkanımız ve Sayın Bakanımız Dr. Fatma Betül Sayan Kaya’nın selamıyla plaketimizi takdim ettik. Derneğimiz tarafından hazırlatılan şehitlerimizin halıya dokunmuş fotoğrafları, Kur’an-ı Kerim ve bağımsızlığımızın simgesi Türk Bayrağı hediye edildi. Bizleri her daim yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Salih Çetinkaya’ya ve Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği yönetiminden Mutlu Kılıçarslan’a teşekkür ediyorum.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .