Şehit Aileleri Derneğini temizledi

Şehit Aileleri Derneğini temizledi

14.02.2019

Denetimli Serbestlikten yararlanan hükümlüler Şehit Aileleri Derneğini temizledi Kırşehir de Denetimli Serbestlik uygulamasından yararlanan hükümlüler, kamu kurum ve kuruluşlarında ücretsiz çalıştırılarak cezalarını çekip yeniden topluma kazandırılıyor. Kırşehir merkezde bulunan Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde, Denetimli Serbestlik uygulamalarından yararlanan hükümlüler tarafından temizlik ve çevre düzenlemesi yapıldı. Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği […]

Denetimli Serbestlikten yararlanan hükümlüler

Şehit Aileleri Derneğini temizledi

Kırşehir de Denetimli Serbestlik uygulamasından yararlanan hükümlüler, kamu kurum ve kuruluşlarında ücretsiz çalıştırılarak cezalarını çekip yeniden topluma kazandırılıyor.
Kırşehir merkezde bulunan Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinde, Denetimli Serbestlik uygulamalarından yararlanan hükümlüler tarafından temizlik ve çevre düzenlemesi yapıldı.
Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan, yapmış olduğu açıklamasında “Kaderi daima kanla yazılmış bu aziz coğrafyanın bu kutsal vatan topraklarının üzerinde şanlı bayrağımız altında birlik ve beraberliğimizi bütün tehditlere rağmen sürdürebiliyorsak bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz” dedi.
Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Bilal Gümüş ve Kırşehir Denetimli Serbestlik Müdürü Erol Acar’a çalışmalarından ve katkılarından dolayı teşekkür etti.
Kırşehir Denetimli Serbestlik Müdürü Erol Acar ise, “Türkiye Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu yana, Kurtuluş savaşımızdan bu güne Cumhuriyetimizin, devletimizin yaşamasında verilen mücadelede şehit olan canlarımızı minnet ve saygı ile anıyoruz. Şehitlerimizin ve ebediyete intikal eden gazilerimizin yakınları bizim en büyük emanetlerimizdir. Şehitlerimiz de en büyük değerlerimizdir. Sayın Başsavcımızın girişimleri ile Denetimli Serbestlik kapsamında kamu hizmetinde çalışan hükümlülerimizin gerçekleştirdiği bir çalışmadır” dedi. (HABER MERKEZİ)



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .