Şehit Aileleri Derneği’nden Vali Şentürk’e ziyaret

Şehit Aileleri Derneği’nden Vali Şentürk’e ziyaret

25.10.2017

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan ve dernek üyeleri Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti. Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, şehit yakınları ve gazilerin kendilerine birer kutsal emanet olduğunu söyledi. Şehit yakınları ile sık sık bir araya geldiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Hizmet herkese yapılır ama kırık gönüllülere yapılan […]

Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Mutlu Kılıçaslan ve dernek üyeleri Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.
Vali Necati Şentürk, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, şehit yakınları ve gazilerin kendilerine birer kutsal emanet olduğunu söyledi.
Şehit yakınları ile sık sık bir araya geldiklerini belirten Vali Necati Şentürk, “Hizmet herkese yapılır ama kırık gönüllülere yapılan hizmet hepsinden üstündür. Şehit aileleri ve gazilerimiz kırık gönüllülerdir. Onlara yapılan hizmette kalp kırmamaya özen gösterilmelidir. Ayrıca, yeni seçilen Kırşehir Şehit Aileleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı ve ekibine görevlerinde başarılar diliyorum. Bütün şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şifalar diliyorum” dedi.
Ziyaret, Vali Şentürk ve konuklar arasında yapılan sohbet ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .