Sefer Aşır Eraslan’ın üç yeni kitabı çıktı

Sefer Aşır Eraslan’ın üç yeni kitabı çıktı

11.03.2015

Gazetemiz köşe yazarlarından Sefer Aşır Eraslan’ın üç yeni kitabı çıktı. Araştırmacı, yazar ve stratejist Sefer Aşır Eraslan, “Bir Lokma Çörek İçin”, “Işığa Penceremizi Açmak” ile “Medeniyetin Tesisinde Kadınlar” isimli üç yeni kitabını okuyucusuyla buluşturdu. “Bu Millete Nasıl Kastettiler” ile “Gönül Adamı Olmak” isimli kitaplarını da 2012 yılında okuyucusuyla buluşturan araştırmacı, yazar ve stratejist Sefer Aşır […]

Gazetemiz köşe yazarlarından Sefer Aşır Eraslan’ın üç yeni kitabı çıktı.

Araştırmacı, yazar ve stratejist Sefer Aşır Eraslan, “Bir Lokma Çörek İçin”, “Işığa Penceremizi Açmak” ile “Medeniyetin Tesisinde Kadınlar” isimli üç yeni kitabını okuyucusuyla buluşturdu.
“Bu Millete Nasıl Kastettiler” ile “Gönül Adamı Olmak” isimli kitaplarını da 2012 yılında okuyucusuyla buluşturan araştırmacı, yazar ve stratejist Sefer Aşır Eraslan’ın ayrıca Gönülleri Gül Bahçesi Yapmak, Kaleden Kaleye Şahin Uçurdum (makale, deneme ve edebiyat sohbetleri) Gül Bahane, Ağlayan Kadın, Beşik, Gezmeye Yaban Güzel, Ölmeye Vatan Güzel isimli hikaye kitapları da bulunuyor. “Medeniyetin Tesisinde Kadınlar” isimli kitabında kadın ve aile konusunu işleyen Sefer Aşır Eraslan, “Işığa Penceremizi Açmak” eserinde strateji çalışmaları ve yorumlarına yer verdi. Almanya’ya işçi olarak gidenlerin hikayesinin anlatıldığı “Bir Lokma Çörek İçin” kitabında 60’lı yıllarda ilk gidenlerden en son giden bir başkası ve Almancı ile evlenerek Almanya’da bayram yapacağını zanneden bir kızın hikayesine yer veren Sefer Aşır Eraslan’ın yeni çıkan 3 kitabının yanı sıra Azerbaycan’da yayımlanan kitabı “Gül Bahane” de okuyucu ile buluşacak.
BU ARADA Türkiye İlim ve Edebiyat Eseri Sahipleri Meslek Birliği (İLESAM) ve Kırşehir Şair ve Yazarlar Derneği (KIYŞAD) üyesi de olan Sefer Aşır Eraslan’ın gazetemizde de değişik konularda köşe yazıları yayınlanıyor.
Sefer Aşır Eraslan’ın yeni çıkan kitaplarından temin etmek isteyenler de Eraslan’a “sefereraslan@hotmail. com” e-mail adresinden ulaşarak gerekli bilgiyi alabilirler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .