“Seçimlere iddialı hazırlanıyoruz”

“Seçimlere iddialı hazırlanıyoruz”

23.02.2015

Vatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ: “Seçimlere iddialı hazırlanıyoruz” İŞÇİ Partisi iken 15 Şubat’ta yapılan olağanüstü kurultayda adını Vatan Partisi olarak değiştirdiklerini belirten Kırşehir İl başkanı Dursun Karadağ, 7 Haziran seçimlerinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de iddialı hazırlandıklarını söyledi. Kırşehir’de milletvekili aday adaylarının belirlendiğini ve Nusret Var, Ferit Işık, Mustafa Özdenoğlu isimlerinin genel merkeze […]

Vatan Partisi İl Başkanı Dursun Karadağ:
“Seçimlere iddialı hazırlanıyoruz”

İŞÇİ Partisi iken 15 Şubat’ta yapılan olağanüstü kurultayda adını Vatan Partisi olarak değiştirdiklerini belirten Kırşehir İl başkanı Dursun Karadağ, 7 Haziran seçimlerinde tüm Türkiye’de olduğu gibi Kırşehir’de de iddialı hazırlandıklarını söyledi.
Kırşehir’de milletvekili aday adaylarının belirlendiğini ve Nusret Var, Ferit Işık, Mustafa Özdenoğlu isimlerinin genel merkeze bildirdiklerini belirten Dursun Karadağ “Vatan Partisi olarak Kırşehir’de teşkilatlanarak seçim çalışmalarına başladık. İlçelerimizde de örgütleme çalışmalarımız devam ediyor. Kırşehir’de üç aday adayımız var. Üçü de emekli öğretmen. Aday adaylığı süreci devam ediyor. Tüm adaylarımızı önümüzdeki günlerde yapacağımız Danışma Toplantısıyla netleştireceğiz ve iki adayımızı kamuoyuna açıklayacağız” dedi.

vatan partisi il başkanı  (4) copy
Mehmet Ali Yapıcı Bulvarı’ndaki Esen Pasajı’nda faaliyet gösteren Vatan Partisi’nin İl Başkanı Dursun Karadağ, bütün Kırşehirlileri Vatan Partisi’ne katılmaya ve güç vermeye davet etti.
7 Haziran seçimlerinin Türkiye için önemine dikkat çeken Dursun Karadağ, “Bu seçimler sistem partileri açısından büyük hezimetle sonuçlanacaktır. Bu partiler AKP, CHP ve MHP’dir. Bunların programları hep aynıdır ve iflas etmiştir. Türkiyemizin bu partilerden ve onların sahte Amerikan dostluğundan kurtaracağız. Natoculuktan ve Avrupa Birliği aldatmacasından kurtaracağız. Bunların ekonomisi tamamen dışa bağımlı tüketim ve borçlanması ekonomisidir. Ekonomiyi el birliği mahvetmişlerdir. Türkiyemizi yeniden üreten ve kendi ayakları üzerinde duran, milli ekonomisine kavuşturacak tek parti Vatan Partisi’dir. Kırşehir’deki bütün hemşehrilerimizi Vatan Partimize güç ve destek vermeye çağırıyorum” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .