Sayın Genel Başkanım

Sayın Genel Başkanım

20.04.2017

Bu referandum süreci içerisinde göstermiş olduğunuz, derin çaba ve siyasal olgunluğunuza karşı şükranlarımı sunuyorum. Sonuç ne olursa olsun, siz siyasal bilgi ve birikiminizle ”hayır” platformunu en iyi biçimde temsil etmiş, biz sosyal demokrasiye gönül verenlere karşı, çok soylu bir önderlik geliştirmiş bulunmaktasınız. Umut içindeyiz Sayın Genel Başkanım. Hiç bir şey bitmiş değildir. Lakin anladık ki; […]

Bu referandum süreci içerisinde göstermiş olduğunuz, derin çaba ve siyasal olgunluğunuza karşı şükranlarımı sunuyorum.
Sonuç ne olursa olsun, siz siyasal bilgi ve birikiminizle ”hayır” platformunu en iyi biçimde temsil etmiş, biz sosyal demokrasiye gönül verenlere karşı, çok soylu bir önderlik geliştirmiş bulunmaktasınız.
Umut içindeyiz Sayın Genel Başkanım.
Hiç bir şey bitmiş değildir.
Lakin anladık ki; sosyal demokrasiye ve önderliğinize inananlar, daha çok çalışmamız gerektiği inancı içerisindedir. Önderliğiniz ışığınızda, parti programları dahilinde inanç ve karalılıkla devam edeceğiz.
Ülkemizde gelişen kuşatmalara karşı, partimize ve önderliğinize daha çok ihtiyaç duymaktayız.
Şahsınıza ve getirdiğiniz referandum başarınıza karşı geliştirilen yersiz tepkilere karşı mücadele etmek üzere yanınızdayız.
Siz, ”hayır” platformunu en ulvi bir biçimde temsil etmiş, bayrağı sosyal demokrasi ve özgürlükçü güçlere karşı çok iyi bir biçimde taşımış bulunmaktasınız.
Şaibeli bir biçimde yürütülen bu süreçte, esasında ”hayır” kazanmış, önderliğiniz kazanmıştır.
Sizlerle ve değerli mücadelenizle başarının çok yakın olduğu açıkça ortadır.
Ortaya koyacağınız siyasal ilkeler doğrultusunda mücadele ve önderliğinizin arkasında olduğumuzu belirtir, sizi ve Cumhuriyet Halk Partimizi saygıyla selamlarım.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .