Sanayi esnafından TSO Başkanı Ekicioğlu’na teşekkür

Sanayi esnafından TSO Başkanı Ekicioğlu’na teşekkür

20.09.2017

Madeni İşler Odası Başkan Vekili Abdurrahman Şahinoğlu, Ekicioğlu’na verdiği destekten dolayı plaket sundu…

KIRŞEHİR Madeni İşler Odası Başkan Vekili Abdurrahman Şahinoğlu, Kılıçözü Sanayi Sitesi’nin giriş kapısının yapılmasına maddi destek sağlayan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na plaket verip, teşekkür etti.
Madeni İşler Odası Başkan Yardımcısı Abdurrahman Şahinoğlu, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na verdiği destekten dolayı teşekkür ederken yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Yıllardır giriş ve çıkış kapıları belli olmayan, sanayi sitesinin adının bile yazılmadığı Kılıçözü Sanayi Sitemizin bir çok sorunu var. Bu sorunları biliyoruz. Bu konuda Madeni İşler Odası olarak zaman zaman destek de sağlıyoruz. İşte Sanayi Sitemizin adının yazıldığı, giriş levhası yapılması için çeşitli girişimler yapmıştık. Sağolsun Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu büyük duyarlılık göstererek sanayi sitemizin adının yazıldığı giriş kapısının yapılmasını ve üzerine sanayi sitemizin adının yazılması noktasında maddi destek sağladı. Kendisine bütün sanayi esnafımız adına minnet ve şükranlarımızı sunuyoruz. Biz de bu nedenle kendisine bir plaket vererek teşekkürlerimizi ilettik.”
10 yıldır Kırşehir Madeni İşler Odası Yönetim Kurulu’nda görev aldığını, üyelerinin istek ve arzularıyla 2018 yılı başında yapılacak oda seçimlerinde başkanlığa aday olduğunu ifade eden Abdurrahman Şahinoğlu “İnşallah üyelerimizin desteği ile oda başkanı olursam Kılıçözü Sanayi Sitesi’ndeki ve tüm şehrimizdeki üyelerimizin sorunlarına çare arayacağız ve çözüm bulacağız. Önce Sanayi Sitemizin giriş ve çıkışlarını güvenli bir ortama kavuşturacağım. Ayrıca sanayi sitemizin tüm sorunlarını çözeceğim gibi, üyelerimizin her türlü sorunlarına da yardımcı olacağım” dedi.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu da Kırşehir’de ticaret ve sanayi erbabının her türlü sorunlarına çare aradıklarını belirterek, levhasız bir sanayi sitesi olamayacağını, bu nedenle sanayi esnafının bu taleplerini geri çevirmeyerek destek verdiklerini ifade etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .