Şanal Kırşehir Seyahat, araç filosunu yeniliyor

Şanal Kırşehir Seyahat, araç filosunu yeniliyor

01.04.2015

Şanal Seyahat, hemşehrilerine rahat ve konforlu yolculuk sunuyor…

ŞANALLAR.avi_snapshot_02.17_[2015.04.01_13.54.49] copy

Kırşehir’de yolcu taşımacılığında yıllardır kaliteli hizmet sunan Şanal Seyahat, araç filosunu yeniliyor.

Şanal Seyahat, Mart ayında başlattığı Kayseri seferlerinde çalışmak üzere yeni bir aracı filosuna kattı.
Kırşehir’de birçok otobüs firmasının olmasının yanı sıra vatandaşların yerli firmaları tercih etmesi dolayısıyla hemşehrilerinin taleplerini karşılama noktasında duyarlı davranarak, Kayseri seferlerini başlatan Şanal Kırşehir Seyahat, hemşehrilerine yeni araçla rahat ve konforlu yolculuk yapma imkanını sunuyor.
Kırşehirli hemşehrilerine Kayseri seferlerine gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür eden Kırşehir Şanal Seyahat Yöneticisi Yılmaz Şanal, yeni aracı haber ekibimize tanıttı.

ŞANALLAR.avi_snapshot_00.16_[2015.04.01_13.35.23] copy
Kırşehir Şanal Seyahat Yöneticisi Yılmaz Şanal, “İlimizde tek yerli firma olarak hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için bir otobüs daha aldık. Bu otobüsümüz Kayseri seferine çalışacak. 2014 model son sistem otobüsümüz. Tavan ve taban laminant parke döşeme ve deri döşeme koltuklu 2+1 şeklindedir. Günümüzde en çok rağbet edilen otobüslerdendir. Otobüsümüz 54 kişilik, ancak yolcularımızın rahatlığını düşünen bir firma olduğumuz için 14 koltuğunu iptal ettik. Otobüsümüz 40 kişilik oldu. Koltukların arka alt bölümlerinde priz girişleri de mevcuttur. Kayseri seferlerini 15 gün açtık. Hemşehrilerimize de teşekkür ediyoruz, Kayseri seferlerinde çok büyük bir patlama var. Yeni açtığımız Kayseri seferlerinden hemşehrilerimiz sağolsun bize çok yardımda bulundular. Bu ilgilerinin devamını da bekliyoruz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .