“ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİK”

“ŞAMPİYONLUĞU HAK ETTİK”

16.04.2015

Çayağzıspor Teknik Direktörü Serdar Urgan, “Yorucu geçen bir ligin ardından çok çalışıp
emeklerimizin karşılığını aldık ve şampiyonluğu sonuna kadar hak ettik” dedi…

Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nde topladığı 39 puanla mutlu sona ulaşan Çayağzıspor’da Teknik direktör Serdar Urgan, “Ligin sonunu hak ettiğimiz yerde bitirdik. Çok iyi bir kadroyla şampiyonluğu hak eden taraf olduk” açıklamasında bulundu.
Kırşehir 1.Amatör Küme’de Futbol Ligi’nde yaşadıkları şampiyonluk için çok mutlu olduğunu vurgulayan deneyimli teknik adam Serdar Urgan, “Ligin başından sonuna kadar çok iyi maçlar çıkardık. Bu şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Şampiyonluğu hak ettiklerine inandığını savunan Teknik Direktör Serdar Urgan, “Şampiyon olduk, kutluyoruz. Her şey çok güzel. Herkesin de sonuna kadar kutlamayı hak ettiği bir şey ama biz artık şampiyonlukları, kupaları aşmış bir takımız. Çok büyük bir camia, çok büyük bir aile olduğumuzu düşünüyorum. Zaten en önemlisi de bu. Çünkü bakıldığında bu kadar içten, bu kadar samimi insanın çoğunlukta olduğu bir topluluk görmedim. Bu, gerçekten Çayağzıspor’a özgü bir şey. Hele ki başımızda bu kadar dertler, bu kadar sıkıntılar varken. Biz gerçekten duruşumuzla çok daha büyük şeyler hak ediyoruz. ‘Kupa, şampiyonluk’ sezonun tacıdır ama biz genel olarak çok daha büyük şeyler kazandığımızı düşünüyorum” diye konuştu.
Çayağzıspor Teknik Direktörü Serdar Urgan, son olarak hafta sonu Play-Out maçında karşılaşacakları güçlü rakibi Kırşehirspor maçının zor geçeceğini ve Ahi Stadı’na gelen taraftarlara iyi futbol seyretmek istediklerini söyledi.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

HİLMİ ÇELİK

Kasabasımız köy olunca üzülmüştüm ama bu zaferinizle ÇAYAGZI ismini ŞAMPİYONLUKLA duyurduğunuz için çok mutluyum,gururluyum.Teşekkürler.

16.04.2015, 21:31

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .