“Şampiyonluğa ulaşmak için son haftaya kadar mücadele edeceğiz”

“Şampiyonluğa ulaşmak için son haftaya kadar mücadele edeceğiz”

25.03.2019

Altındağ yenilgisini değerlendiren Başkan Veli Şahin: “Şampiyonluğa ulaşmak için son haftaya kadar mücadele edeceğiz” Şampiyonluk yolunda hafta sonunda Ankara Altındağ karşısında alınan 1-0’lık yenilgi ile taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Kırşehir Belediyespor’un Başkanı Veli Şahin, şampiyonluğa ulaşmak için son haftaya kadar mücadele edeceklerini söyledi. Altındağ karşısında alınan yenilgiden son derece üzgün olduklarını, ancak ağıt ta yakmayarak, […]

Altındağ yenilgisini değerlendiren Başkan Veli Şahin:

“Şampiyonluğa ulaşmak için son haftaya kadar mücadele edeceğiz”

Şampiyonluk yolunda hafta sonunda Ankara Altındağ karşısında alınan 1-0’lık yenilgi ile taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Kırşehir Belediyespor’un Başkanı Veli Şahin, şampiyonluğa ulaşmak için son haftaya kadar mücadele edeceklerini söyledi.
Altındağ karşısında alınan yenilgiden son derece üzgün olduklarını, ancak ağıt ta yakmayarak, ligin son haftasına kadar mücadele ederek şampiyonluk ipi göğüslemek için çalışacaklarını ifade eden Başkan Veli Şahin, Altındağ yenilgisinin ardından yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Sevgili Yeşil Beyaz sevdalıları; Altındağ Belediyespor’a kaybettik. Elbette üzgünüz ancak, ağıt da yakacak değiliz. Bizler bu yola çıkarken hep şunu söyledik. Bu takım zirve mücadelesini son maça kadar taşıyacak dedik. 100 m koşucusu değil, maratoncuyuz dedik. Lig 34 maç oynanıyor ve son maça kadar mücadelemizi devam ettireceğiz dedik. Kaldı ki ligde son 6 maça 2 puan farkla lider olarak devam ediyoruz. Takipçilerimizin kaç takım olduğu ve kaç puan geriden geldiklerini tabi ki önemsiyoruz, lakin biz 2. sıradakine kaç puan fark attık sadece ona bakıyoruz. Bizim 3.4.5. sıradakiler ile işimiz yok. Hâlâ İpler bizim elimizde ve bizim yerimizde olmayı isteyen 16 takım var. Ama son 6 maça biz Lider girdik. Bunu kıymetini bilelim ve bizleri buraya taşıyan, bu heyecanı yaşatan teknik ekibimize ve futbolcu kardeşlerime sahip çıkacağız ve kalan maçlarda da desteğimizi devam ettireceğiz. Hocalarım ve futbolcu kardeşlerim de bu mağlubiyetten gereken dersi çıkarıp kalan maçlarımıza ona göre hazırlanacaklardır. Taraftarlarımızın şunu inanmasını istiyorum. Biz şampiyonluk hedefine ulaşmak için son haftaya kadar mücadele etmeye devam edeceğiz. İnşallah bu hedefimize hep birlikte ulaşırız.
“Bugün Ankara’da bizleri yalnız bırakmayan yeşil Beyaz sevdalı taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Bizlere ayrılan kontenjandan fazla stada gelen seyircimizi iyi niyetlerini ortaya koyarak stada alınmasına olur veren Altındağ Belediyespor Başkanı Sayın Muhittin Karık’a ve Belediye Başkan Yardımcısı. Cebrail Aslan’ a gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bizleri Ankara’da yalnız bırakmayan Milletvekilimiz Sayın Hacı Turan ve hemşehrilerimiz Sayın Hilmi Gökçınar’a, Oğuz Altın ve Mahmut Emirdoğan’a teşekkür ediyorum. Bu günkü konaklama giderlerimizi karşılayan, kendisini tanımaktan mutlu olduğum kıymetli hemşehrimiz işadamı sayın Ali Bayrak ve Deniz Bayrak kardeşlere bu kıymetli jestlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bir ve beraber olursak kazanan biz oluruz.” (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .