Salih Köseoğulları kalbine yenik düştü

Salih Köseoğulları kalbine yenik düştü

07.08.2018

Ahi Evran Üniversitesi Hentbol takımının antrenörü olarak Süper Lig’e çıkmasında büyük rol oynayan, Hentbol A Klasman Gözlemcisi, hentbol aşığı Salih Köseoğulları Pazartesi günü akşam saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu genç yaşta vefat etti. Kırşehir’de uzun yıllar hentbol oynayan, ardından hakem ve gözlemcilik yapan Salih Köseoğulları Ahi Evran Üniversitesi’nin hentbol Antrenörü olarak takımını şampiyon yaparak […]

Ahi Evran Üniversitesi Hentbol takımının antrenörü olarak Süper Lig’e çıkmasında büyük rol oynayan, Hentbol A Klasman Gözlemcisi, hentbol aşığı Salih Köseoğulları Pazartesi günü akşam saatlerinde evinde geçirdiği kalp krizi sonucu genç yaşta vefat etti.
Kırşehir’de uzun yıllar hentbol oynayan, ardından hakem ve gözlemcilik yapan Salih Köseoğulları Ahi Evran Üniversitesi’nin hentbol Antrenörü olarak takımını şampiyon yaparak Hentbol Süper Ligi’ne yükselmesini sağlamıştı.
Petlas Lastik Fabrikası’ndan emekli olduktan sonra hentbolda antrenör olarak yüzlerce genci bu spora kanalize ederek, Kırşehir’in adını hentbolda duyurulmasına vesile olan Salih Köseoğulları, geçtiğimiz Cuma günü Kırşehir Hentbol İl Temsilcisi Özgür Sağkal ve gözlemci Gürbüz Köksal ile birlikte Ankara Kızılcahamam’da düzenlenen Hentbol Gözlemcilik Semineri’ne katılmıştı. Pazar günü Kırşehir’e dönen Salih Köseoğulları, evinde yalnız olduğu saatlerde geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.
54 yaşında ve bir çocuk babası olan Salih Köseoğulları’nın genç yaşta vefat etmesi ailesi başta olmak üzere Kırşehir’de tüm spor camiasını derinden üzdü.
Salih Köseoğlu’nun cenazesi dün Cacabey Camii’nde kılınan öğle namazını müteakip Boztepe ilçesine bağlı Eskidoğanlı köyünde toprağa verildi.
Kırşehir spor camiası çok değerli, efendi, herkese saygıyla ve sevgiyle yaklaşan bir çok gencin üniversite kazanmasında büyük rol oynayan, gençleri kötü alışkanlıkları kurtaran, öğrencilerin hentbol olan sevgisinin arttıran Salih Köseoğulları’na Allah’tan rahmet, ailesine, sevenlerine ve tüm spor camiasına başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .