SALİH HANÇER YILIN MUHABİRİ OLDU

SALİH HANÇER YILIN MUHABİRİ OLDU

08.04.2015

Kırşehirspor’un ve sporun fanatiği SALİH HANÇER YILIN MUHABİRİ OLDU

Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in spor muhabiri Salih Hançer, “Yılın Spor Muhabiri” seçildi.

Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Kırşehirspor’un içeride ve dışarıda oynadığı bütün maçları takip eden muhabirimiz Salih Hançer, yeşil-beyazlı kulüp ile bu sezon bütün deplasman maçlarına giden Kırşehir’de tek gazeteci oldu.
Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in Spor Muhabiri Salih Hançer hafta sonu oynanan ve 3-1’lik Kırşehirspor’un galibiyeti ile sona eren Hacılar Erciyesspor maçının ardından bu sezon bütün deplasman maçlarına giderek 6.Grup’ta mücadele eden takımların muhabirleri arasında yapılan oylamada yılın spor muhabiri ödülünü layık görüldü.
“Yılın Spor Muhabiri” seçilmesinden duyduğu mutluluğu dile getiren Salih Hançer “Ben Kırşehirspor’u karşılıksız seviyorum. Ben istiyorum ki Kırşehirspor daha üst liglerde mücadele ederek Kırşehirimizin tanıtımına katkı sunsun. Ama ne yapalım ki Kırşehirspor Bölgesel Amatör Lig’te mücadele ediyor. Her sezon olduğu gibi bu sezon da Kırşehirspor’umuzun kendi sahasında ve deplasmanda oynadığı tüm maçları takip ederek gazetemiz ‘Kırşehir Çiğdem’ aracılığı ile Kırşehir kamuoyuyla paylaştım. Görevimi en iyi şekilde yaptığım inancındayım. Kimseden maddi destek almadan, kendi imkanlarımı zorlayarak bütün deplasman maçlarına gittim. Ben Kırşehirspor’u karşılıksız seviyorum. Onun başarısı için elimden gelen katkıyı sunmaya çalışıyorum. 6. Grup’ta yapılan bir değerlendirme sonucu Yılın Spor Muhabiri seçilmem, benim işimi iyi yaptığımın bir kanıtıdır. Önümüzdeki sezon da Kırşehirspor’un iyi gününde, kötü gününde yanında olacağım. Ben ömrümü Kırşehirspor’a ve spora adadım. Sporun olduğu her yerde olacağım. Ben sadece Kırşehirspor’u değil, bütün spor branşlarındaki müsabakaları da takip ediyorum. Her türlü spor faaliyetinin ve etkinliğinin içindeyim. Burada yaşananları gazetemiz ‘Kırşehir Çiğdem’ aracılığı ile sporseverlere aktarıyorum. Amacım Kırşehir’de bütün spor branşlarında Kırşehir’in adını duyurmaktır. İnşallah yeni sezonda Kırşehirsporumuza il yöneticilerimiz ve Kırşehir’deki varlıklı hemşehrilerimiz sahip çıkar ve şampiyon olarak daha üst liglere yükseliriz” diye konuştu.
Yaptığı haberler ve çektiği fotoğraflar ile Kırşehirspor’un marka değerini artıran genç kardeşimiz Salih Hançer’e bundan sonraki spor yaşantısında başarılar dileriz.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .