Salih Dirikoç:“13 yıldır hasret kaldığımız 3.Lige çıkmak istiyoruz”

Salih Dirikoç:“13 yıldır hasret kaldığımız 3.Lige çıkmak istiyoruz”

16.04.2018

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç “13 yıldır hasret kaldığımız 3.Lige çıkmak istiyoruz” 22 Nisan Pazar günü Ankara’da Nevşehirspor ile play-off maçına karşılaşacak olan Kırşehir Belediyespor, bu önemli maçın hazırlıklarını sürdürürken, Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Nevşehirspor GK- Kırşehir Belediye Spor Play Off Maçları İçin değerlendirmelerde bulunarak camiaya önemli mesajlar verdi. Nevşehirspor Başkanı Dirikoç, şampiyonlukla ilgili […]

Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç
“13 yıldır hasret kaldığımız 3.Lige çıkmak istiyoruz”

22 Nisan Pazar günü Ankara’da Nevşehirspor ile play-off maçına karşılaşacak olan Kırşehir Belediyespor, bu önemli maçın hazırlıklarını sürdürürken, Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, Nevşehirspor GK- Kırşehir Belediye Spor Play Off Maçları İçin değerlendirmelerde bulunarak camiaya önemli mesajlar verdi.
Nevşehirspor Başkanı Dirikoç, şampiyonlukla ilgili değerlendirmeler yaptı. İlk etabı başarıyla tamamlandıklarını ifade eden Dirikoç, “Önümüzde bir maç kaldı başka yok. Biz play-off’u tek maç olarak görüyor, buna göre hazırlanıyoruz” dedi.
Başkan Dirikoç, “Sindire sindire adım adım tüm ekibimizle finale gidiyoruz haydi şampiyona destek, tam destek… Uyan ve Kenetlen Nevşehir …!
“Sindire sindire adım adım tüm ekibimizle finale gidiyoruz haydi şampiyona destek tam destek” şeklinde sözleriyle konuşmasına devam eden Nevşehirspor Kulüp Başkanı Salih Dirikoç, yaptığı açıklamasında; “Öncelikle çıktığımız şampiyonluk yolunda takımımıza maddi manevi destek veren Başta Valimiz İlhami Aktaş’a, Milletvekillerimize, Belediye Başkanımız Hasan Ünver’e, NTSO Başkanımız M.Arif Parmaksız’a, NTB Başkanımız İbrahim Salaş’a, Diğer STK’lara, Cefekar ve fedekar seyircilerimize ve tüm Nevşehir halkımıza şahsım ve Yönetim Kurulum adına teşekkür ederim. 22 Nisan 2018 Pazar günü Ankara Osmanlı Stadyumunda oynanacak olan, “Son 90 dakika Final maçı için, Türkiye’nin farklı illerinde ve yurt dışında yaşayan çok kıymetli Nevşehirli hemşehrilerimizi de davet ediyorum. İnşallah bu yolun sonu şampiyonlukla sonuçlanır. 13 yıldır hasret kaldığımız 3.lige çıkarız. Kırşehir Belediyespor ile oynayacağımız play of maçında dostluk çerçevesinde kazanan kaybeden kim olursa olsun nasıl başladıysa öyle sonuçlanmasını dilerim. Saygılarımla Evlerden caddelere, meydanlardan statlara, yazacağız dört bir yana; “Bu yol 3. Lig yolu!” (HABER: NEVŞEHİR FİB HABER)

Ankara’daki Nevşehirlilerden destek toplantısı

Bu arada Ankara’daki Nevşehirlilerden Nevşehirspor’a Tam Destek Ankara, Nevşehir Dernekler Federasyonu Play-off Maçı İçin Mehmet Eren Başkanlığında Toplantı gerçekleştirdi.
Ankara’da bulunan Nevşehir Dernekler Federasyonu, 22.04.2018 Pazar günü Ankara Osmanlı Stadında oynanacak Nevşehirspor-Kırşehirspor Play-off Maçında, Nevşehirspor’u en iyi şekilde ağırlamak ve desteklemek için Nevşehir Dernekler Federasyonu Başkanı Mehmet Eren Başkanlığında Toplantı Gerçekleştirildi.
Eren, Nevşehirspor Kulüp yöneticileri ile de görüşerek destek için her türlü çalışmayı yapacaklarını ifade etti. 22 Nisan Pazar Günü Osmanlı Stadyumunda oynanacak olan Nevşehirspor-Kırşehir Belediyespor 2017-2018 Sezonu BAL 1. Kademe Play-Off maçında Kırmızı Beyazlı takımımıza destek vermek için Ankara’da yaşayan tüm Nevşehirlileri bu maça davet eden Başkan Eren, ayrıca Nevşehir’deki köylerden de bu maçta otobüs kaldıracaklarını ifade ettiler. (HABER: NEVŞEHİR FİB HABER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .