Salcano Bisikletleri, Belediye işbirliği öğretmenlere indirim getirdi…

Salcano Bisikletleri, Belediye işbirliği öğretmenlere indirim getirdi…

20.11.2018

Ülkemizde her yıl kutlanan ve önemli günlerden biri olan 24 Kasım öğretmenler günü için geri sayım başladı. Bu sene hafta sonuna denk gelen öğretmenler günü için Kırşehir Belediyesi ve Salcano Bisiklet arasında yapılan görüşmeler sonucunda 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere yüzde 10 indirim, kredi kartına da 9 taksitli kampanya yapılacak. Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, […]

Ülkemizde her yıl kutlanan ve önemli günlerden biri olan 24 Kasım öğretmenler günü için geri sayım başladı. Bu sene hafta sonuna denk gelen öğretmenler günü için Kırşehir Belediyesi ve Salcano Bisiklet arasında yapılan görüşmeler sonucunda 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde öğretmenlere yüzde 10 indirim, kredi kartına da 9 taksitli kampanya yapılacak.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “24 Kasım Öğretmenler günü nedeni ile Salcona Bisiklet ve Kırşehir Belediyesi arasında öğretmenlerimize yüzde 10 indirimli ve 9 taksitle bisiklet satışı için bir görüşme yaptık. Bilindiği üzere Salcano yerli bir marka. Yönetim Kurulu üyesi Bayram Akgül Bey sağ olsunlar bizi kırmadılar Kırşehir’e kadar geldiler. Bisiklet almak isteyen öğretmenlerimize bir katkıda bulunmak, hem ülke ekonomisine katkıda bulunmak, hem de bisiklet kullanımını özendirmek istedik. Öğretmenlerimiz Kırşehir merkezde bulunan Salcano bayiinden bisikletlerini indirimli ve taksitli alabilirler. Öğretmenlerimiz çok kutlu bir vazife yapıyor. Onların yetiştirdiği çocuklarımızdan belediye başkanları, kaymakamları, öğretmenleri, idarecileri olacak. Ülkemizi muasır medeniyet seviyesine yükseltecek. Biz eğitme büyük önem veriyoruz” dedi.
Belediye olarak eğitime ayrı bir önem verdiklerini ve eğitim yatırımlarını çok önemsediklerinin altını da çizen Başkan Bahçeci, “Çocuklarımızın daha iyi şartlarda eğitim almaları noktasında elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Yetiştirdiği genç nesiller ile geleceğe ışık tutan öğretmenlerimize katkı bulunarak bu kampanya da bize yardımcı olan Salcano Bisikletin Yönetim Kurulu Üyesi Bayram Akgül beye çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
Başkan Bahçeci, Bisiklet sürmesini bilmeyenler için Belediye Aile Yaşam Merkezinde bisiklet kurslarının başladığını ve her cumartesi saat:16.00’da bisiklet hocaları nezaretinde kurs alınabileceğini sözlerine ekledi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .