“Sakin olmak her zaman kazandırır”

“Sakin olmak her zaman kazandırır”

04.03.2019

Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel: “Sakin olmak her zaman kazandırır” Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, maç sonunda yaptığı değerlendirmede güçlü bir rakibi farklı bir skorla mağlup ettiklerini söyledi. 3-0 biten Kemerspor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, şunları söyledi: “Geçtiğimiz hafta Karşıyaka karşısında hiç beklemediğimiz ve istemediğimiz […]

Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel:

“Sakin olmak her zaman kazandırır”

Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, maç sonunda yaptığı değerlendirmede güçlü bir rakibi farklı bir skorla mağlup ettiklerini söyledi.
3-0 biten Kemerspor maçı sonrası basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Selahaddin Dinçel, şunları söyledi:
“Geçtiğimiz hafta Karşıyaka karşısında hiç beklemediğimiz ve istemediğimiz bir netice alarak sahadan mağlup ayrıldık. Hedefte olan ve şampiyonluk şansı devam eden takımların beklemedik ve istemediği skorlar alınca üzülüyor. Bizler üzüldüğümüz gibi taraftarlarımızı da üzdük, yönetimimizi, şehrimizi üzdük. Tabi ki alınan yenilgiler sonrası bizler de ve futbolcu kardeşlerimizde çok üzüldü. Buna çözüm bulmaya çalışıyoruz dedik. Deplasmanlarda toplayabildiğimiz kadar puan toplamaya çalışıp bizleri daha fazla yukarıda tutacak dedik. Geçtiğimiz hafta Karşıyaka karşısında sahadan mağlubiyetle ayrılmamız taraftarlarımız tarafından büyük bir üzüntü hissetsek te taraftarlarımız tarafından da büyük serzenişleri de hissettik. Daha önceki demeçlerimde de söylediğim gibi bir maçla ne şampiyonluğu kaybediyoruz, ne de küme düşüyoruz. Kaybetmekle kazanmak arasında mutlaka puan farkı var ama, hiçbir şey bitmiş ve hiçbir şeyin sonu değil. Ama bizler sezon başından buyana Ahi Stadı’nın büyüsünü, Ahi Stadı’nın gücünü tüm oynadığımız rakiplere hissettirdik. Biz taraftarlarımızla 12’nci adamımız ile bir gücüz. Ben her zaman büyük Kırşehir taraftarlarını konuşmadan geçmiyorum. Futbolcu kardeşlerimiz de onların coşkulu ve heyecanı ile birlikte oynuyor. Bu konuda müthiş bir birliktelik müthiş bir sevgi, müthiş bir saygı vardı. Kemerspor maçı sonrasında duygular yaşandı. Hepimiz üzüldük. İstenmeyen görüntüler oldu. Şu bir gerçek. Biz bir aileyiz, ailenin içinde böyle şeyler sorunlar olur ve sorunlar olduğu gibi hemen çarçabuk çözülür. Küçükler özür dilemesini, büyükler affetmesini bilir. Karşılıklı oturarak konuşulur. Ama şunu net bir şekilde ifade etmek istiyorum. Futbolcu sahada işini yapacak. Hoca takımını hazırlayacak. Yönetici takımını yönetecek. Taraftar 12’nci adamlık yapacak. Herkes sınırlarını bilir ise bizlerde dahil olmak üzere herkes yerini ve çizgisini bilirse sıkıntı yok. Belki bu yaşanan süreç aşırı sevgiden kaynaklanıyor. Belik bu aşırı bağlılıktan kaynaklanıyor. Ben taraftarlara hak veriyorum. Herkes tuttuğu takımın başarılı olmasını ister. Bizler burada olduğumuz sürece her zaman bu takımın iyi yerlerde olmasına gayret göstereceğiz. Sözlerimin başında da belirttiğim gibi bizler taraftarlarımızla ve 12’nci adamımız ile bir gücüz. Ben yeşil-beyaz sevdalısı, arma sevdalısı herkese teşekkür ediyorum. Bugünkü galibiyeti hoca, yönetim ve futbolcu almıyor. Basınıyla taraftarıyla Kırşehir alıyor. Bu galibiyeti hep birlikte aldığımız için bu yeşil-beyazlı renklere gönül vermiş taraftar arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Kemerspor galibiyetini bugün bizleri yalnız bırakmayan taraftarlara armağan ediyorum. Yalnız şunu söylemeden geçemeyeceğim. Sakin olmak her zaman kazandırır. İnşallah bu galibiyetlerimiz artarak devam edecek” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)

Murat Şimşek: “Şampiyon olacağımıza inanıyorum”


Kırşehir Belediyespor’un kendi sahasında 3-0 mağlup ettiği Kemerspor maçının ikinci yarısında kafayla attığı golle skoru 3-0 yapan Murat Şimşek ise şampiyon olacaklarına inanıyor.
Şimşek maç sonunda yaptığı açıklamada: “Ben buradan bizlere büyük destek veren Kırşehirli taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Bu takım şampiyon olacaksa hep birlikte şampiyon olacağız. Çok şükür 24 haftadır her zaman yanımızdalar. Bu takımın bir parçası olmaktan son derece mutluyum. Oynamak gol atmak hiç önemli değil. Önemli olan takımın kazanmasıydı. Çok şükür bunu başardık. Bu galibiyetlerimiz lig sonuna kadar sürecek ve şampiyon olacağız” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)

 

Kaleci İsmet Yumakoğulları:“Kırşehir’i şampiyonlukla taçlandırmak istiyoruz”


Kırşehir Belediyespor’un file bekçisi İsmet Yumakoğulları, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, şampiyonluk yolunda kritik bir galibiyet aldıklarını söyledi.
Futbolda bazen gel-gitlerin olabileceğine dikkat çeken kaleci İsmet, taraftarlara da çağrıda bulunarak şunları söyledi:
“Öncelikle buraya gelip bizlerin her zaman yanında olan ve 12’nci adam vazifesini yerine getiren taraftarlarımıza ve yönetimimize çok teşekkür ediyoruz. Bizler Kırşehir Belediyespor futbolcuları olarak bu formayı bu armayı taşıdığımız sürece elimizden gelenin en iyisini sahada yapmaya çalışıp en iyi skorları almaya çalışacağız. İnşallah bu serüvenin sonunu da şampiyonlukla taçlandırmaya çalışacağız. Bunun içinde çalışmalarımıza tam gaz devam ediyoruz. Tabi ki futbolda gel gitler, kötü sonuçlar olacak. Hiçbir takımın futbolcusu hiçbir şekilde mağlubiyeti kabullenemez. Fakat futbolun doğasında kazanmak kadar berabere ve mağlup olmakta olacak. Benim ve diğer takım arkadaşlarımızın tek isteği büyük Kırşehir Belediyespor taraftarlarının bizlerin her zaman yanında olmasıdır. Bizlerin yanında dursunlar ki onlara en büyük hediyeyi sezon sonunda şampiyonluk olarak verelim” açıklamasında bulundu. (HABER: SALİH GÜNER)

Turgay An: “Kırşehir’de kupayı kaldırmak istiyoruz”

Kırşehir Belediyespor’un 3-0 kazanarak şampiyonluk yolunda büyük bir engeli daha geçerken, Kemerspor maçının iyilerinden olan Turgay An ise her geçen hafta şampiyonluk şansının daha ileriyle gittiğini ve bu şansı sezon sonuna kadar iyi kullanacaklarını söyledi.
An yaptığı açıklamada “Bizler sezon başından buyana Ahi Stadı’nda oynadığımız maçlarda taraftarlarımızın büyük desteği ve itici gücüyle hiçbir takım bileğimizi bükemedi Allah’ın izniyle bundan sonrada bükemeyecek. Kırşehir Belediyesporlu futbolcular olarak sezon sonu 4 Mayıs’ta o kupayı Kırşehir’e getirebilmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. İnşallah bundan sonrada daha fazlasını yapıp o kupayı bu şehre getirip mutlu sona ulaşmak istiyoruz. Taraftarlarımıza ise söyleyecek söz bulamıyorum. Her zaman bizlerin gerek iç saha gerekse de deplasman maçlarında her zaman yanımızda oldular. Fakat ben buradan takımın 2’nci kaptanı olarak sosyal medya üzerinden takım arkadaşlarımıza kötü yorumlar yapılmasını istemiyorum. Onlar da insan, bizler de insanız. Tabi ki hatalar yapacağız. Tabi ki maçlar kaybedeceğiz, mağlup olacağız, berabere kalacağız. Nasıl bizleri 24 hafta boyunca destek verip bugünlere gelmemizde en büyük paya sahipseniz, sosyal medya ve internet üzerinde de bizlere gereken desteği ve morali vermenizi istiyorum. Bizler de sosyal medya üzerinden yapılan yorumları görüyor ve etkileniyoruz. Sonuçta bizleri her zaman destekleyen taraftarlarımızdan Allah binlerce kez razı olsun. Kötü yorum yapanlara ise en büyük cevabı o kupayı Kırşehir’e getirerek vereceğiz” dedi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .