Şahin’den TSO’ya veda ziyareti

Şahin’den TSO’ya veda ziyareti

29.01.2015

  KIRŞEHİR Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, veda ziyaretlerini sürdürüyor. 15 Ocak 2015 tarihli kararname ile Ankara’ya atanan Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, veda ziyaretleri kapsamında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. 2011 yılından bu yana, ilimizde Cumhuriyet Başsavcılığı görevini yürüten Mehmet Şahin, tayinin Ankara’ya çıkmasından dolayı yaptığı veda ziyaretleri kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası’na […]

 
KIRŞEHİR Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, veda ziyaretlerini sürdürüyor.
15 Ocak 2015 tarihli kararname ile Ankara’ya atanan Kırşehir Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, veda ziyaretleri kapsamında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.
2011 yılından bu yana, ilimizde Cumhuriyet Başsavcılığı görevini yürüten Mehmet Şahin, tayinin Ankara’ya çıkmasından dolayı yaptığı veda ziyaretleri kapsamında Ticaret ve Sanayi Odası’na da veda ziyaretinde bulundu.

TSO- VEDA Z¦-YERET¦- copy
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri Turgay Kaya, Murat Tekdoğan, Ahmet Sarı ve Mustafa Bulut’un hazır bulunduğu, sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, Kırşehir’de yaklaşık 4 yıl boyunca, bütün kurum ve kuruluşlarla uyum içerisinde bir çalışma sergilemekten duyduğu memnuniyeti ifade ederken, Başsavcılığı görevi esnasında Ticaret ve Sanayi Odası ile de eksiksiz ve uyumlu bir çalışma gerçekleştirildiğini belirterek Başkan Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür etti.
Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu da, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin’in Kırşehir’e veda etmesinden dolayı üzüntülerini bildirirken, bundan sonra ki görevinde başarılar dileyerek, Kırşehir TSO olarak Kırşehir’e yaptığı hizmetlerden dolayı Mehmet Şahin’e teşekkür etti.
Karşılıklı görüş alışverişinin ardından Başkan Selahattin Ekicioğlu, Başsavcı Mehmet Şahin’e Kırşehir’i her zaman hatırlası dileği ile Kırşehir oniks taşı hediye etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .