Saha Değil, Patates Tarlası

Saha Değil, Patates Tarlası

20.01.2015

BÖLGESEL Amatör Ligi’nin 14.haftasında Kazan Belediyespor ile Kırşehirspor karşı karşıya gelirken, zemin sorunu her iki takıma da zor anlar yaşattı. Kırşehirspor’un Pazar günü deplasmanda 1-0’dan 2-1 yenildiği Kazan Belediyespor maçının oynandığı Kazanlı İlçe Stadı’nın zemini içler acısı durumdaydı. İlçe Stadı’nda en çok konuşulan konu şüphesiz sahanın zemini oldu. Maçın ardından Kazan Belediyesporlu futbolcular atılan 2 […]

BÖLGESEL Amatör Ligi’nin 14.haftasında Kazan Belediyespor ile Kırşehirspor karşı karşıya gelirken, zemin sorunu her iki takıma da zor anlar yaşattı.
Kırşehirspor’un Pazar günü deplasmanda 1-0’dan 2-1 yenildiği Kazan Belediyespor maçının oynandığı Kazanlı İlçe Stadı’nın zemini içler acısı durumdaydı. İlçe Stadı’nda en çok konuşulan konu şüphesiz sahanın zemini oldu.
Maçın ardından Kazan Belediyesporlu futbolcular atılan 2 gole rağmen, saha zemininin kötü olmasından şikayetçi oldu.
Mavi-beyazlı futbolcular; “Şu haliyle burada futbol oynanmaması gerekiyor. Başka sahamız yok. Burada sakatlanabiliriz. Biz iyi bir ekibiz. Bu tür sahalarda ayağa pas yapamıyor ve oyunumuzu sahaya yansıtamıyoruz. Bu tür sahalarda maç oynanmaması gerekir” dedi.
Kırşehirsporlu futbolcular ise böyle bir sahada Sincan Belediyespor deplasmanın ardından ikinci defa futbol oynadıklarını ve alınan 2-1’lik yenilgiyi zeminin kötü olmasına bağladılar.
(Haber-Fotoğraf: Salih HANÇER/Kazan’dan yazıyor)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .