Sağlık-Sen’in yeni Başkanı Cuma Köysüren’den gazetemize ziyaret

Sağlık-Sen’in yeni Başkanı Cuma Köysüren’den gazetemize ziyaret

19.11.2018

Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Şubesi’nin 5’nci olağan genel kurulunda başkan seçilen Cuma Köysüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti. Cuma Köysüren, Basın ve İletişimden sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Yakup Aydın ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet etti ve yaşadıkları seçim sürecini değerlendirerek, yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler […]


Sağlık ve Sosyal Hizmet Çalışanları Sendikası (Sağlık-Sen) Şubesi’nin 5’nci olağan genel kurulunda başkan seçilen Cuma Köysüren gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.
Cuma Köysüren, Basın ve İletişimden sorumlu Şube Başkan Yardımcısı Yakup Aydın ile birlikte gazetemizi ziyaret ederek Genel Yayın Koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet etti ve yaşadıkları seçim sürecini değerlendirerek, yapacakları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Yaşadıkları seçim sürecinde pek çok olumsuz ve gerçekle ilgili olmayan karalama ve suçlamalarla karşı karşıya kaldıklarını belirten Köysüren, ancak delegelerin desteği ile seçimlerden başarılı çıktıklarını ifade etti.
Başkan Cuma Köysüren, şunları söyledi:
“Sağlık-Sen olarak elimizden geldiğince tüm üyelerimize hizmet için çalışacağız. Bizim yanımızda bize oy verdi, karşı tarafa oy verdi onların delegesi gibi hiç bir şekilde ayrımımız yok. Herkes Sağlık-Sen ailesinin bir üyesidir. Sağlık-Sen Türkiye’deki en büyük sendikalardan biri Kırşehir’de ise ikinci büyük sendikamız. Biz bir aileyiz. Hep beraber başaracağız ve 1300 kişi olarak hep beraber sendikamızın ilimizde sosyal haklar noktasında üyelerimize destek olmasını sağlayacağız. İnşallah biz sendikamızı tüm üyelerimizin çıkarlarına hizmet edecek şekle getireceğiz. Bireysel vaadimiz yok. Sendikayı herkesin çıkarı için kullanacağız. Biz insanlara makam dağıtmak için, makamında oturan insanları yerinden almak için hastaneye ya da idarelere karışmak için, onların iş düzenindeki tüm hareketlerini engellemek için yokuz. Biz sağlık çalışanlarımızın sendikal haklarının korunma noktasında üstümüze ne düşüyorsa idareye karşı bunları anlatmakla mükellefiz. Üyelerimizin hakkını arayacağız. Bireysel insanların hakkını değil. Herkesle iç içe ortak bir şekilde dayanışma içerisinde çalışacağız. Her hangi bir çekişmeye mahal vermeyeceğiz. Sendikayı 4 yıl boyunca tüm üyelerimizin emrine amade edeceğiz.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .