Sağlık-Sen’de Semih Durmuş Genel Başkan

Sağlık-Sen’de Semih Durmuş Genel Başkan

04.03.2019

Kırşehir Sağlık-Sen Başkanı Cuma Köysüren, hafta sonunda yapılan genel kurulda genel başkanlığa seçilen Semih Durmuş ve ekibini kutladı. 248 bin üye sayısıyla Memur-Sen’e bağlı en büyük ikinci sendika olan Sağlık-Sen yönetimi değişti. Sağlık kolunda yetkili Sağlık-Sen başkanlığını Metin Memiş yürütüyordu. Yapılan Genel Kurul sonucunda Metin Memiş seçimi kaybetti. Memiş’in yerine Semih Durmuş Genel Başkan seçildi. […]

Kırşehir Sağlık-Sen Başkanı Cuma Köysüren, hafta sonunda yapılan genel kurulda genel başkanlığa seçilen Semih Durmuş ve ekibini kutladı.
248 bin üye sayısıyla Memur-Sen’e bağlı en büyük ikinci sendika olan Sağlık-Sen yönetimi değişti.
Sağlık kolunda yetkili Sağlık-Sen başkanlığını Metin Memiş yürütüyordu. Yapılan Genel Kurul sonucunda Metin Memiş seçimi kaybetti. Memiş’in yerine Semih Durmuş Genel Başkan seçildi.

Sağlık Sen Kırşehir Şube Başkanlığı da Sağlık-Sen’in 6. Olağan Genel Kuruluna katıldı ve Kırşehir Şube Başkanı Cuma Köysüren de Semih Durmuş’un listesinden Memur-Sen Üst Kurul Delegesi seçildi.
Kırşehir Sağlık-Sen, Genel Başkan olarak seçilen Sayın Semih Durmuş ve ekibini kutlayarak başarı dilerken, seçimlerin tüm sağlık camiasına hayırlı olmasını temenni etti. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .