SAĞLIĞINIZ İÇİN ONLİNE İŞLEMLERİ TERCİH EDİN!

SAĞLIĞINIZ İÇİN ONLİNE İŞLEMLERİ TERCİH EDİN!

19.03.2020

Koronavirüs ile ilgili olarak kamu sağlığını korumak amacıyla Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Oda hizmet binasında verilen hizmetlere yönelik üyelerin ihtiyaçlarını aksatmayacak şekilde bazı tedbirler aldı. Bu kapsamda online platformda yapılabilecek işlemler için Oda web sitesini kullanmaları istendi. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Oda kayıt belgesi, faaliyet belgesi, aidat ödeme işlemlerini sağlığınız için online tercih […]

Koronavirüs ile ilgili olarak kamu sağlığını korumak amacıyla Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Oda hizmet binasında verilen hizmetlere yönelik üyelerin ihtiyaçlarını aksatmayacak şekilde bazı tedbirler aldı.
Bu kapsamda online platformda yapılabilecek işlemler için Oda web sitesini kullanmaları istendi. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’ndan Oda kayıt belgesi, faaliyet belgesi, aidat ödeme işlemlerini sağlığınız için online tercih edilmesi istendi.
Ayrıca Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin zorunlu olmadıkça işyerlerinden ve evlerinden çıkmayarak evlerinde kalmaları önerildi.
Öte yandan Kırşehir’deki pek çok banka müşterilerini tek tek içeri alarak işlemlerini yaptırıyor ve en az 2-3 metrelik mesafede tutuyor. PTT Kırşehir’deki şubelerini kapattı ve merkez şubesinde de personel sayısını düşürdü. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .