Rektör Kudret Saylam, adaylığını açıkladı

Rektör Kudret Saylam, adaylığını açıkladı

07.04.2015

“Üniversitemizi daha iyi yerlere taşımak adına elimizden geleni yapmaya çalışacağız”

KIRŞEHİR Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü için Nisan ayında yapılacak seçimlerde 3 isim açıklanırken, Rektör Prof. Dr. Kudret Saylam da, adaylığını açıkladı.

Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kudret Saylam, başarıların devamı hem öğrenci, hem de akademik personel sayısının artması, akademik birim ve fiziki gelişimin devam etmesi adına Nisan ayında yapılacak olan Rektörlük seçimlerinde öğretim üyelerinin de teveccühü doğrultusunda tekrar aday olduğunu söyledi.
Prof. Dr. Kudret Saylam, “Önümüzde yaklaşan bir rektörlük seçimleri var. 2011 yılında göreve başladık. 4 yıllık süre içerisinde çok önemli işlere imza attığımızı düşünüyoruz. Üniversitemizi görünür anlamda geliştirdik. Çok önemli noktalara taşıdık. Çok önemli başarılar elde ettik. Bu başarıların devamı açısından hem öğrenci sayısının, akademik personel sayısının, akademik birim ve fiziki gelişimin devam etmesi adına Nisan ayında yapılacak olan Rektörlük seçimlerinde öğretim üyelerimizin de teveccühü doğrultusunda ben tekrar aday olduğumu belirtiyorum. Bu noktada da üniversitemizin inşallah daha iyi yerlere taşınması adına bir görev ve sorumluluk üstlenmeyi arzu ediyorum. Bu noktada öncelik öğretim üyelerimizindir. Daha sonra ki süreç sonucunda da inşallah kısmet olduğu takdirde üniversitemizi daha iyi yerlere taşımak adına elimizden geleni yapmaya çalışacağız inşallah” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .