Rektör Karakaya’ya eğitimcilerden ziyaret

Rektör Karakaya’ya eğitimcilerden ziyaret

28.05.2015

Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ile Kırşehir Eğitim-Bir-Sen Şubesi yöneticileri Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret ederek kutladılar. Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Elmalı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milli […]

rektör ziyaret  (2) copy

Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı ile Kırşehir Eğitim-Bir-Sen Şubesi yöneticileri Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı makamında ziyaret ederek kutladılar.
Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’ya Kırşehir İl Milli Eğitim
Müdürü Osman Elmalı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.
Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, Elmalı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Milli Eğitim Müdürlüğü ile olan diyaloğun önemine değindi ve Milli Eğitim Müdürlüğü ile her konuda fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi.
Kırşehir Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Oktay Cebeci ile yönetim kurulu üyeleri de Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, modern toplumlarda örgütsel yapıların öneminden bahsetti.
Rektör Karakaya, bireylerin toplumsal meselelerde ve kendi mesleki meselelerinde örgütlenmek suretiyle bir araya geldiklerini sözlerine ekledi.
Kırşehir Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Oktay Cebeci ise konuşmasında sendikaların önemini anlatarak, Ahi Evran Üniversitesi ile güzel işler yapacaklarını söyledi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .