Rektör Karakaya’dan vefat eden öğrencinin ailesine vefa

Rektör Karakaya’dan vefat eden öğrencinin ailesine vefa

15.05.2018

Öğrencilerini önemseyen ve onlarla ilgili konuları yakından takip eden Ahi Evran Üniversitesi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, vefat eden öğrencilerinden İsmet Kahveci ailesine onur belgesi verdi. Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle vefat eden Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi İsmet Kahveci bu dönem mezun olacaktı. Başarılı bir öğrenim hayatı geçiren İsmet Kahveci adına hazırlanan […]

Öğrencilerini önemseyen ve onlarla ilgili konuları yakından takip eden Ahi Evran Üniversitesi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya, vefat eden öğrencilerinden İsmet Kahveci ailesine onur belgesi verdi.
Geçirdiği rahatsızlık nedeniyle vefat eden Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü 4. sınıf öğrencisi İsmet Kahveci bu dönem mezun olacaktı. Başarılı bir öğrenim hayatı geçiren İsmet Kahveci adına hazırlanan onur belgesi, 13 Mayıs 2018 tarihinde düzenlenen 2017-2018 Akademik Yılı Mezuniyet Töreninde öğrencimizin ailesine verildi.
Duygu dolu anların yaşandığı törende Rektör Karakaya, gurur duyulacak bir evlat yetiştirdikleri için öğrencinin ailesine teşekkür etti.
Aldıkları onur belgesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten öğrencimizin ailesi aynı zamanda buruk olduklarını da belirtti.
Aldıkları onur belgesinin kendileri için çok önemli olduğunu dile getiren Kahveci ailesi, Rektör Karakaya’ya vermiş olduğu belgeden dolayı teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .