Rektör Karakaya Sivas ve Bilecik Üniversitesi Rektörleri ile bir araya geldi

Rektör Karakaya Sivas ve Bilecik Üniversitesi Rektörleri ile bir araya geldi

05.10.2018

Gelişim ve değişim hedefiyle Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ni başarıdan başarıya yükselten Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, ikili görüşmelerine ara vermeden devam ediyor. 4-6 Ekim 2018 tarihleri arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Yunus Emre ve Anadolu’da Türk Yazı Dilinin Gelişimi Sempozyumuna katılmak amacıyla Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi gelen Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü […]

Gelişim ve değişim hedefiyle Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’ni başarıdan başarıya yükselten Rektör Prof. Dr. Vatan Karakaya, ikili görüşmelerine ara vermeden devam ediyor.
4-6 Ekim 2018 tarihleri arasında Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen Uluslararası Yunus Emre ve Anadolu’da Türk Yazı Dilinin Gelişimi Sempozyumuna katılmak amacıyla Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi gelen Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Rektör Karakaya’yı makamında ziyaret etti.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin akademik çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Rektör Yıldız ve Rektör Taş, düzenlenen sempozyumda konuşmacı olarak yer almaktan mutlu olduklarını söyledi.
Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin alanında uzman ve deneyimli akademik kadrosunun hem başarısı hem de bilimsel çalışmaları ile adından söz ettirdiğini dile getiren Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş, Rektör Karakaya’yı tebrik ederek başarılarının devamını diledi.
Üniversitemizin kalite çalışmaları ve pilot üniversite süreci hakkında da Rektör Karakaya’dan bilgi alan Rektör Yıldız ve Rektör Taş, projelerin bölgeye katkı sağlayacak önemli projeler olduğunu belirterek Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi’nin kalite süreçlerinin kendileri için de örnek teşkil ettiğini ifade ettiler.
Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyaretlerin ardından Rektör Karakaya, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Alim Yıldız ve Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Taş’a günün anısına hediye verdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .