“REKABET BERABERİNDE BAŞARIYI GETİRECEK”

“REKABET BERABERİNDE BAŞARIYI GETİRECEK”

08.08.2017

Teknik Direktör Gökhan Kaynak, takımını yeni sezona hazırlıyor:
“REKABET BERABERİNDE BAŞARIYI GETİRECEK”

Lig hazırlıklarını Güneykent Tesisleri’nde mükemmel bir ortamda sürdüren Kırşehir Belediyespor‘un Teknik Direktörü Gökhan Kaynak, formayı hak edenlerin giyeceğini açıkladı.
Takım içinde rekabete parmak basarak, başarıya ulaşmak için rekabet ortamını oluşturmaları gerektiğini ifade eden Kaynak, önce 24 kişilik kadroyu yeni transferlerle tamamlamak istediklerini, ardından da forma savaşını ön plana çıkartacaklarını söyledi.
İlk etap çalışmalarının Güneykent Tesisi’nde tam gaz devam ettiğini söyleyen Kırşehir Belediyespor Teknik Direktörü Gökhan Kaynak, 5 günde yapılan 10 antrenmanda futbolcuların ortaya koyduğu performanstan memnun olduğunu, ayrıca takım içi forma rekabetin de ilk günden itibaren başladığını söyledi.
Transfer çalışmaların devam ettiğini, kamp döneminde takıma katılacak yen oyuncular olduğunu belirten Gökhan Kaynak, giden oyuncuların yerlerin doldurmaya çalıştıklarını, gelenlerin gidenler kesenlikle aratmayacağına inandığını belirtti.
“REKABET BAŞARIYI GETİRECEK”
Takım içi rekabete büyük önem verdiğini, genç ve tecrübeli futbolculardan oluşan mevcut kadro ile yeni gelen futbolcular arasında büyük bir rekabet ortamı oluştuğunu, bu rekabetin takıma olumlu yönde yansıyacağını ifade eden Kaynak, “Geçen sezon ki kadromuzdan gidenler oldu. Yerlerini doldurmaya çalışıyoruz. Şuan 9 oyuncu geldi. 4-5 üst düzey oyuncu daha alacağız. Kadromuzu kamp döneminde şekillendireceğiz. Takım içi rekabete büyük önem veriyorum. Bu rekabet ilk günden başladı. Takım içi rekabetin takıma fayda getireceğini düşünüyorum. Neticede kazanan takım olacaktır. Kamp döneminde rekabet daha da yukarıya çekeceğiz” şeklinde konuştu.
Kadroyu 24 kişiye tamamlamak için transfer çalışmalarını sürdürdüklerini de ifade eden Gökhan Kaynak, Kırşehirspor’a faydalı olabilecek futbolcuları kadroya katmak istediklerini, ancak rakamların yüksek olması nedeniyle dengeli hareket etmek zorunda olduklarına dikkati çekerek “Biz takımımıza büyük külfet getirecek futbolculardan çok, istikbal vaad eden, takımımıza faydalı olacak futbolcuları kadromuza katmak istiyoruz. Bunun için de deyim yerinde ise ince eleyip sık dokuyoruz” dedi.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .