“Refah ve huzur; Saadet Partisi”

“Refah ve huzur; Saadet Partisi”

02.04.2015

SP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Eseler, milli geliri tabana yayacak politikalarla halkın refah ve huzurunun SP iktidarı ile sağlanacağını belirtti…

saadet aday copy

KIRŞEHİR’DE Saadet Partisi’nden (SP) Milletvekili Aday Adayı olan Hüseyin Eseler, Saadet Partisi’nin milli geliri tabana yayacağını ve insanların huzur ve refaha kavuşacağını belirtti.

Saadet Partisi olarak mutluluğu, huzuru tabana yayma düşüncesinde olduklarını ve bu noktada politikalar üreteceklerini belirten SP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Eseler, gazetemiz Kırşehir Çiğdem’i ziyaret ederek, aday adaylığı ve gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu.
Hüseyin Eseler, 7 Haziran seçimlerinin ülkemize, milletimize hayırlı olması, refah ve mutluluk, saadet getirmesi temennisini dile getirdi.
Milletvekilliğin sorunları sadece seçildiği ilde değil, tüm Türkiye’de çözmek olması gerektiğini dile getirerek, işsizlik ve ekonomiye ilişkin hükümet politikalarını eleştiren SP Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Eseler, “Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi bu seçimde de büyük adaletsizlikler ve haksızlıklar olduğunu müşahede etmekteyiz. Bunların başında Meclis’te grubu bulunan siyasi partiler vatandaşın verdiği vergilerle seçimi kazanmak için büyük miktarda Hazine yardımı alarak, kendilerini tekrar Meclis’e taşımanın yollarına bakıyorlar ve bu yapılan masrafları vatandaşa zam olarak yansıtıyorlar. Biz buna karşıyız. Verilecekse ya hepsine verilsin veya hiçbirisine verilmesin. Ben hiçbirine verilmesine de taraftar değilim. Çünkü bu milletin malıdır. Milletin malı devlete yönetenlere emanet edilmiştir. Devleti yönetenler de bunu en güzel şekilde kullanmakla yükümlüdür. Bunda fakirin, fukaranın, yoksulun, yetimin, herkesin hakkı var. Herkes kendi imkanlarıyla, kendi yağıyla kavrulsun” dedi.
Son yaşanan olayla ilgili devletin savcısını korumakta aciz duruma düştüğü eleştirisinde bulunarak, bu konunun devlet eliyle bir an önce açıklığa kavuşmasını istediklerini belirten Saadet Partisi Kırşehir Milletvekili Aday Adayı Hüseyin Eseler, “Savcımızın öldürülmesi ve ülke genelinde meydana gelen elektrik kesintisiyle bu hükümet nasıl ayakta duruyor. Bunu anlamakta zorluk çekiyoruz. Avrupa’da yaşansa, hükümetler istifa ederdi. İnşallah bu olayın perde arkası en kısa zamanda ortaya çıkar” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .