Recep Hepbildi 34. Bölge Kırşehir Eczacı Odası Temsilcisi oldu…

Recep Hepbildi 34. Bölge Kırşehir Eczacı Odası Temsilcisi oldu…

27.12.2018

34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacı Odası olarak görev yaparken CHP Kırşehir İl Başkanlığına atanan Ecz. Şeref Baran Genç’in istifa etmesi ile boşalan bu göreve Temsilci Yardımcısı Ecz. Recep Hepbildi, Temsilci Yardımcılığına ise Ecz. Songül Şahin getirildi. Çarşamba günü temsilcilik binasında gerçekleşen tören, 34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacı Odası Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Halil Durukafa ve üye eczacıların […]


34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacı Odası olarak görev yaparken CHP Kırşehir İl Başkanlığına atanan Ecz. Şeref Baran Genç’in istifa etmesi ile boşalan bu göreve Temsilci Yardımcısı Ecz. Recep Hepbildi, Temsilci Yardımcılığına ise Ecz. Songül Şahin getirildi.
Çarşamba günü temsilcilik binasında gerçekleşen tören, 34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacı Odası Birliği Yönetim Kurulu Üyesi Halil Durukafa ve üye eczacıların katılımıyla gerçekleşti.
Törende, görevini Ecz. Recep Hepbildi’ye devreden Ecz. Şeref Baran Genç’e 2011-2018 yılları arasında yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı plaket takdim edildi.
34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacı Odası Kırşehir İl Temsilciliği görevine atanan Ecz. Recep Hepbildi, “Görev süreci boyunca özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı Sayın Şeref Baran Genç’e teşekkür ederim. Ondan devraldığım bu görevi en iyi şekilde sürdüreceğim” dedi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .