“Ranta karşı habercilik yapanlara asla taviz vermeyeceğiz”

“Ranta karşı habercilik yapanlara asla taviz vermeyeceğiz”

05.03.2015

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu:
“Ranta karşı habercilik yapanlara asla taviz vermeyeceğiz”

KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ercan Gazetesi’nde çıkan haberle ilgili bir açıklama yaparak, “Benim kesinlikle böyle bir açıklamam olmamıştır” dedi.

Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 3 Mart Salı Günü Ercan Gazetesi’nde yayınlanan haberle ilgili açıklama yaptı.
“RANTA KARŞI HABERCİLİK YAPANLARA ASLA TAVİZ VERMEYECEĞİZ”
Ekicioğlu yaptığı açıklamada, “3 Mart Salı günü, Ercan Gazetesi’nde manşetten yayınlanan ‘Valilikte yapılan saldırıyı kınıyorum’ başlıklı haberde şahsım adına bir açıklama yayınlanmıştır. Yayımlanan haberde benim adıma ‘Valilik makamının yıpratılmaması konusunda Vali Necati Şentürk’ü uyarıp, gereğinin bir an önce yapılması için ricada bulunduk. Valilik makamının yıpratılacak bir makam değildir. Bu nedenle Vali Şentürk’ün bir an önce Valilik’te yaşandığını duyduğumuz savurganlıkların ve de saldırıların son bulmasını istiyoruz’ gibi ifadeler yer almış, sanki benim yaptığım bir açıklama gibi haberde verilmiştir. Benim kesinlikle böyle bir açıklamam olmamıştır. Daha önce de bazı internet sitelerinde ranta dayalı habercilik yapanlara karşı dimdik durduğumuz gibi, bugün de bu duruşumuzdan asla taviz vermiyoruz. Böyle ranta dayalı haber yapanları teşhir etmek zorunluluktur. Temiz toplum, temiz medya ile olur. Biz, temiz topluma olan inancımızdan asla vazgeçmeyiz. Şahsımı ve odamızı karalamaya dönük bu tür haberlere herkesin karnı tok, biz işimizi en iyi şekilde yapmanın derdindeyken, kimsenin rantçı hevesleriyle uğraşamayız” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .