Rahim Işık, Ahi Evran Mahallesi muhtar adayı oldu

Rahim Işık, Ahi Evran Mahallesi muhtar adayı oldu

19.12.2018

Kırşehir’de serbest ticaret yapan hemşehrimiz Rahim Işık, 31 Mart yerel seçimlerinde Ahi Evran Mahallesi’nden muhtar adayı oldu. Mahalle halkını tek tek ziyaret ederek, kendisini tanıtan ve seçimlerde destek isteyen Rahim Işık, dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i de ziyaret ederek, yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Ahi Evran Mahallesi’nin daha güzel ve yaşanılır bir mahalle olması için, mahalle […]

Kırşehir’de serbest ticaret yapan hemşehrimiz Rahim Işık, 31 Mart yerel seçimlerinde Ahi Evran Mahallesi’nden muhtar adayı oldu.
Mahalle halkını tek tek ziyaret ederek, kendisini tanıtan ve seçimlerde destek isteyen Rahim Işık, dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i de ziyaret ederek, yapacağı çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Ahi Evran Mahallesi’nin daha güzel ve yaşanılır bir mahalle olması için, mahalle halkının sorunlarının çözümü için bu yola çıktığını ifade eden Rahim Işık, “22 yıldır Ahi Evran Mahallesi’nde yaşıyorum. Mahallemin sorunlarını, hemşehrilerimin beklentilerini çok iyi biliyorum. Benim böyle bir talebim yoktu. Ancak mahalledeki hemşehrilerimin ısrarı ile 31 Mart Yerel seçimlerinde Ahi Evran Mahallesi’nden aday oldum. Tabi mahalle sakinleri oylarıyla destekler ve beni muhtar seçerlerse onları mahcup etmeyeceğim ve en güzel hizmetleri getirmenin çabası içinde olacağım” dedi.
Rahim Işık, Ahi Evran Mahallesi’nde muhtar adayı olan tüm adaylara da başarılar dilediğini sözlerine ekledi. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .