PTT 178. yılını kutluyor

PTT 178. yılını kutluyor

23.10.2018

Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) 178. kuruluş yıldönümü münasebetiyle PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, 178. yıldır yıldır milletimize sorunsuz bir şekilde hizmet eden PTT’nin en köklü kuruluşlarımızdan biri olduğunu söyledi. PTT’nin kurulduğu günden beri ilerleyerek geliştiğini belirten Vali İbrahim Akın, […]

Posta ve Telgraf Teşkilatının (PTT) 178. kuruluş yıldönümü münasebetiyle PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu ve beraberindeki heyet Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, 178. yıldır yıldır milletimize sorunsuz bir şekilde hizmet eden PTT’nin en köklü kuruluşlarımızdan biri olduğunu söyledi.
PTT’nin kurulduğu günden beri ilerleyerek geliştiğini belirten Vali İbrahim Akın, “PTT teşkilatı, köklü geçmişinin verdiği tecrübe ve çağın gerekliliklerine başarılı bir şekilde ayak uydurması ile milletimize en kaliteli hizmeti sunma gayretindedir. Bu vesileyle, PTT’nin kuruluş yıldönümünü kutluyor, teşkilat mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
Ziyaret, PTT Başmüdürü Mehmet Kani Gümüşoğlu’nun 178. Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri hakkında Vali İbrahim Akın’a bilgi vermesi ve filateli hediye etmesi ile sona erdi. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .