Provokasyonlara dikkat!..

Provokasyonlara dikkat!..

04.03.2019

Bildiğiniz gibi Kırşehir Belediyesporumuz bu Pazar kendi sahasında Kemerspor’u net bir skor ile 3-0 yenmiş ve ligdeki liderliğini sürdürmeye devam ediyor. Bundan önceki 2 dış saha maçında (Elaziz ve Karşıyaka) maçlarında puansız dönmüştü. Bu durum bizleri olduğu gibi taraftarları da üzmüş hatta kemer maçında olası bir puan kaybı yaşanması halinde gerginliğin daha da artmasına neden […]

Bildiğiniz gibi Kırşehir Belediyesporumuz bu Pazar kendi sahasında Kemerspor’u net bir skor ile 3-0 yenmiş ve ligdeki liderliğini sürdürmeye devam ediyor.
Bundan önceki 2 dış saha maçında (Elaziz ve Karşıyaka) maçlarında puansız dönmüştü.
Bu durum bizleri olduğu gibi taraftarları da üzmüş hatta kemer maçında olası bir puan kaybı yaşanması halinde gerginliğin daha da artmasına neden olabilecekken çok şükür ki Kemer maçını kazandık, böylelikle hem takım hem de taraftarlarımız rahat bir nefes almış oldu.
Artık son haftalara yaklaşıyoruz ve Kırşehir Belediyespor’un başarısını istemeyen bir takım şer odakları oyunlarını oynamaya başladılar.
Rakiplerimiz saha da yapamadıklarını beklide sosyal medya üzerinden yapmaya çalışacaklar. Ne mi yapacaklar?
Futbolcularımızla taraftarlarımızı karşı karşıya getirmek isteyecekler.
Ne mi yapacaklar?
Yönetimle oyuncuların arasında, hatta teknik ekip arasında sanki sorun varmış gibi bir takım ayak oyunları yapmaya çalışacaklar.
Yıllardır futbolun içinde olan biri olarak söylüyorum ki bu tür oyunlara duygusal olan taraftarlarımız düşmemelidir.
Taraftarlarımız vefakâr, cefakâr maddi manevi takımının yanında olan Kırşehir Spor sevdalıları bu takımın başarılı olması için her şeyi yaparlar yaptılar yapmaya da devam edecekler.
Ancak yukarda da dediğimiz gibi oyuna gelmemeliler.
Bir sürü sahte sosyal medya hesabı var ve bunlar ortaya nifak tohumlarını ekmeye devam ediyorlar.
Neymiş efendim “O bunu demiş, bu şunu söylemiş, yok bu maç satmış, yok bu iddia oynamış, yok bu oyuncu şununla anlaşmış, yok hoca takımı bırakacakmış “mış mış mış…
Bu takım Kırşehir’in takımı ve şuan lider durumda, bu takıma sahip çıkmamız lazım. Unutmadan söylememiz gerekir ki bu puanları bu oyuncular aldı.
Ligde lideriz ve ben inanıyorum ki sezon sonu 2. Lige çıkacağız.
Bunu yapabilmesi için oyuncular, teknik heyet, yöneticiler ve en önemlisi de taraftar kenetlenmeli. Dışarıdan gelen ve gelebilecek olan her şeye karşı uyanık olmalılar. Ortada bir başarı varsa ki var bu hem oyuncuların hem teknik ekibin ve yöneticilerin hem de taraftarındır. Bu 4’lü ayaktan biri aksar ise şampiyonluk hayal olur.
Lütfen dikkatli olalım Kırşehir e ve bu şehrin takımına kimsenin ihanet etmesine izin vermeyelim. Futbolcular duygusal insanlardır, onlarında durumunu düşünelim elbette kötü oynadıklarında eleştirelim ancak bu eleştirinin dozunu lütfen arttırmayalım abartmayalım.
Unutmayalım ki bu oyuncular galip gelmeyi ve şampiyon olmayı en az bizim kadar isterler.
Gerçekten bu işler kolay olmuyor; futbolcu paraları onların çalıma ortamları yemeleri içmeleri sorunları sıkıntıları, bütün bunların yanında sakatlıklar cezalılar, bunların maça hazırlanması vs.vs. hiç kolay şeyler değil.
Bütün bunlar yapılırken de küçük hatalar sorunlar olacaktır.
Bunları göz önünde bulunduralım ve takımımıza bu güne kadar sahip çıktığımız gibi bundan sonra da çıkmaya devam edelim.
Yarın ki oynayacağımız Alibeyköy maçında takımımıza başarılar diliyorum inşallah buradan 3 puan alıp geleceğiz diyor saygılar sunuyorum.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .