Proje Yazımı Eğitimi sertifikaları dağıtıldı‏

Proje Yazımı Eğitimi sertifikaları dağıtıldı‏

14.02.2015

  KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Proje Yazımı Eğitimi tamamlanırken, eğitim sonunda kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı. Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından, 12-13 Şubat tarihleri arasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen ‘Proje Yazma Eğitimi’ sonunda eğitime katılanlara sertifikaları verildi. Mali Destek Programları dahilinde projelerin KAYS sisteminde başvurusunun nasıl yapılacağı, projelerin nasıl hazırlanması gerektiği, proje […]

 

KIRŞEHİR Ticaret ve Sanayi Odası’nda düzenlenen Proje Yazımı Eğitimi tamamlanırken, eğitim sonunda kursiyerlere sertifikaları dağıtıldı.
Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından, 12-13 Şubat tarihleri arasında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlenen ‘Proje Yazma Eğitimi’ sonunda eğitime katılanlara sertifikaları verildi.
Mali Destek Programları dahilinde projelerin KAYS sisteminde başvurusunun nasıl yapılacağı, projelerin nasıl hazırlanması gerektiği, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımı gibi konuların ele alındığı proje yazma eğitimi, 12-13 Şubat tarihlerinde Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Konferans salonunda düzenlendi.
Proje yazma eğitimi sonunda katılımcılara sertifikalarının verildiği törene Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri M. Fatih Yıldız katıldı.

DSCF5630 copy
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ahiler Kalkınma Ajansı’nın düzenlediği eğitim sonunda sertifikalarını alan herkesi kutladığını söyleyerek, proje yazımı konusunun ticaret dünyası açısından önemine değindi.
Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, bu tür eğitimlerle kazanılan bilgilerin, hayata geçirilmesi gerekliliğini vurgulayarak, sonuçta devletin böyle bir destek sunduğunu, uygun yazılmış projelerle ve uygulamalarla şehrimiz için daha da verimli olacağının önemine dikkat çekti.

DSCF5639 copy
Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri M. Fatih Yıldız da konuşmasında proje yazımı konusundaki teknik detaylara değinerek eğitime katılıp, sertifika alanları kutladı. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri M. Fatih Yıldız katılımcılara sertifikalarını vererek tebrik ettiler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .