“PROJE BİZİM İŞİMİZ, YAPARSAK BİZ YAPARIZ”

“PROJE BİZİM İŞİMİZ, YAPARSAK BİZ YAPARIZ”

14.03.2019

“Yeni projelerimizle Kırşehirlilerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci: “PROJE BİZİM İŞİMİZ, YAPARSAK BİZ YAPARIZ” Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “10 yılda nasıl bu şehre trilyonluk yatırımlar yaptı isek inşallah önümüzdeki beş yılda da çok daha büyük başarılara imza atacağız. 41 yeni projelerimizle Kırşehir ’linin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi. 31 Mart […]

“Yeni projelerimizle Kırşehirlilerin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” diyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci:

“PROJE BİZİM İŞİMİZ, YAPARSAK BİZ YAPARIZ”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “10 yılda nasıl bu şehre trilyonluk yatırımlar yaptı isek inşallah önümüzdeki beş yılda da çok daha büyük başarılara imza atacağız. 41 yeni projelerimizle Kırşehir ’linin hizmetinde olmaya devam edeceğiz” dedi.
31 Mart yerel seçimlerinde güçlü bir destek beklediğini ifade eden Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Her gittiğimiz yerde ve mahallelerde gördüğümüz coşku bize gerçekten büyük umut veriyor. Kırşehirli hemşerilerimizle aramızdaki muhabbet ve dayanışma şimdiden birilerinin dizlerini titretiyor. Kırşehir, gördüğüm kadarıyla 31 Mart’ta yeni bir sayfa açmaya, yeni bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor” diye konuştu.
Siyasete menfaat kapısı olarak değil, millete hizmet vasıtası olarak bakıyoruz
17 yıldır Ak Parti olarak yaptığımız hizmetleri en güzel halkın gördüğünü belirten Başkan Bahçeci, seçim çalışmaları çerçevesinde seçmenlerle buluşmaya devam ediyor.
Mahalle toplantılarında seçmenlere hitap eden Başkan Bahçeci, şunları söyledi:
“Hastaneler, okullar, yollar. Eskiden insanımızın kıymeti var mıydı? Fakirin fukaranın değeri var mıydı devletin huzurunda. Engellinin, yaşlının bir değeri var mıydı? Türkiye artık çok ilerledi. On yıl önceki Kırşehir’i vatandaşlarımız bir hatırlasın. Bırakın yollarımızın, sokaklarımızın yapılmasını kanalizasyonumuz Kılıçözü Deresine akıyordu. Çöplerimizi Kervansaray dağlarına atılıyordu. Çocuklarımızı götürecek bir tane parkımız yoktu. Dışardan gelen misafirlerimizi gezdireceğimiz bir tane yerimiz yoktu. Sade on yılda sekizyüz otuz milyon yatırım yaptık. Doksan dokuz büyük proje gerçekleştirdik. Arkamda Ak Parti olmasaydı, Tayyip Erdoğan olmasaydı bu işleri yapabilir miydik? Rakibimiz olan CHP belediyeyi alırsa ne yapacak? Maaş bile ödeyemezler. Hiçbir zaman onların hizmet derdi olmadı. Varsa yoksa kavga, izah, kendi menfaatleri. Biz on yıldır Kırşehir’e hizmet ediyoruz. Az imkânlarla trilyonluk yatırımlar yaptık. Otobüslerimiz şehrimize vizyon kattı. Size yakışan otobüs değil miydi? Hizmetin kıymetini bileceğiz. Hizmet edenin kıymetini bileceğiz? Yaşar Bahçeci ve arkadaşları sizlere on yıldır gece gündüz çalışıyor hizmet ediyor. Bugün bir takdiri ondan esirgersek, bize hizmet edenlere sahip çıkmazsak. Allah korusun milletin ezanlarını ıslıklayanlara, milletin salasını ıslıklayanlara fırsat verirsek çok kaybederiz.”
“Biz kuru ekmek yeriz ama devletimizi kimseye teslim etmeyiz”
Başkan Bahçeci, şunları söyledi:
“Tayyip Erdoğan sizin için mücadele ediyor. Dünyaya karşı mücadele ediyor. Ne için yapıyor. Bayrağımız için yapıyor. Ezanımız için yapıyor. Devletimiz, milletimiz için yapıyor. Dinimiz için yapıyor. Bugün arkasında durmayacağız da ne zaman duracağız? Birileri patates, soğan fiyatı diyor. Biz kuru ekmek yeriz ama devletimizi kimseye teslim etmeyiz. Kimlerle iş pişirdiklerine bir bakın. PKK’lılarla kol kol girdiklerini hepimiz görüyoruz. Bu seçim geldi diye milletin kafasını bulandırmak isteyenler olabilir. Pazardaki fiyat, marketteki fiyat, oğlu ile giremedi, kızım atanamadı, şöyle oldu, böyle oldu diye meseleler devletin geleceğini bir kenara koyarsanız o zaman bu devlet mahvolur. Bütün eksiklikleri yapacağız hiç endişeniz olmasın, yeter ki siz bizim arkamızda durun. Maskeler takanlara fırsat verecek miyiz? Gece gündüz çalışacağız. Sabah başlıyoruz, gecenin 2’sine 3’üne kadar çalışıyoruz. Yavrularımıza güzel bir şehir bırakalım, güzel bir memleket bırakalım diye çalışıyoruz. 31 Mart’ta Tayyip Erdoğan’ın ayağı tökezlerse ekonomi daha da mı düzelecek? Kılıçdaroğlu mu düzeltecek? Kendi partisini düzeltemeyen adam bizim ülkemizi mi düzeltecek?”
Başkan Bahçeci, “Proje bizim işimiz, yaparsak biz yaparız. On yıldır alın teri bu şehir için gece gündüz akıtan kardeşinizi işlerini çamurla, dedikodu ile fitne ile küçük düşürmeye çalışıyorlar. Yaşar Bahçeci Türkiye’de en başarılı belediye başkanları arasında görülüyorsa bu başarı Kırşehir’in başarısıdır. Benim derdim şahsım değil, benim derdim ülkem. Benim derdim milletim. Benim derdim yavrularımıza güzel bir gelecek hazırlamak. On yıllık tecrübemizle, önümüzdeki beş yılda arkamıza Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan’ı da alarak Devlet Bahçeli ile Cumhur İttifakı ile inşallah Kırşehir’e çok daha büyük hizmetler getireceğiz. Tayyip Erdoğan sadece bu milletin umudu olmamıştır. Dünya’daki nerede Müslüman ve Türk varsa onun umudu olmuştur.”
31 Mart’ta Kırşehir’den iyi bir sonuç beklediklerini söyleyen Başkan Bahçeci, “Kırşehir bizim arkamızda dağ duruyor hiç kimsenin endişesi olmasın. Zafer inananlarındır. Biz seferle sorumluyuz. Bizim derdimiz asla mevkii makam değil. Her şeyin sahibi Allah’tır. Biz sadece gayret ediyoruz. Hepimizi 1 Nisan’dan itibaren rahat bir nefes alarak yolumuza devam edelim” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

yav he he

tabi siz yaparsınız…iller bankası ödeneğini kısarsan,projelere onay vermezsen hükümet olarak para olamayınca sizden olmayan belediye nasıl proje yapsın..

15.03.2019, 9:49

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .