Prof. Dr. Tamer Demir, Kırşehir’de

Prof. Dr. Tamer Demir, Kırşehir’de

19.10.2017

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı hemşerimiz Prof. Dr. Tamer Demir, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile görüştü. TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Prof. Dr. Tamer Demir’e Kırşehir TSO’nun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. Kırşehir ve ülke gündemine dair görüş […]

Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı hemşerimiz Prof. Dr. Tamer Demir, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu ile görüştü.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Prof. Dr. Tamer Demir’e Kırşehir TSO’nun yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Kırşehir ve ülke gündemine dair görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Prof. Dr. Tamer Demir, Kırşehir için yapılan çalışmalardan dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nun şahsında Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti.
Prof. Dr. Tamer Demir, Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Göz Hastalıkları Bilim Dalı Başkanlığı görevini yürütürken, Temmuz ayında Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne Dekan olarak atanmıştı.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .