Prof. Dr. Duran Bülbül’ün annesi vefat etti

Prof. Dr. Duran Bülbül’ün annesi vefat etti

04.08.2020

Ankara’daki Atılım Üniversitesi, Hacı Bayram Veli Üniversitesi ile bazı üniversitelerde bütçe ve bütçe politikası bütçeleme teknikleri yerel yönetimler maliyesi güncel mali sorunları kamu mali yönetimi ve denetimi kamu ihale mevzuatı risk analizi finansal muhasebe vergi hukuku kamu maliyesi dersleri veren Kırşehirli akademisyen hemşehrimiz Prof. Dr. Duran Bülbül’ün annesi, merhum Bektaş Bülbül’ün eşi Fatma Bülbül vefat […]

Ankara’daki Atılım Üniversitesi, Hacı Bayram Veli Üniversitesi ile bazı üniversitelerde bütçe ve bütçe politikası bütçeleme teknikleri yerel yönetimler maliyesi güncel mali sorunları kamu mali yönetimi ve denetimi kamu ihale mevzuatı risk analizi finansal muhasebe vergi hukuku kamu maliyesi dersleri veren Kırşehirli akademisyen hemşehrimiz Prof. Dr. Duran Bülbül’ün annesi, merhum Bektaş Bülbül’ün eşi Fatma Bülbül vefat etti.
İstanbul’da yaşayan ve 10 gün önce Kırşehir’e getirilen Fatma Bülbül, yolda geçirdiği beyin kanaması sonucu Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alındı. Yaklaşık bir hafta yoğun bakımda tedavi gören, ancak bütün çabalara rağmen kurtarılamayan Fatma Bülbül bayramın ikinci günü 90 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Beş çocuk annesi olan Fatma Bülbül’ün cenazesi 1 Ağustos Cumartesi günü Mucur Merkez Camiinde kılınan öğle namazının ardından Mucur Babur köyünde toprağa verildi.
Cenaze törenine Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Mucur eski Belediye Başkanı Hüseyin Köroğlu başta olmak üzere yakınları, sevenleri ve vatandaşlar katıldı.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi orak merhuma Allah’tan rahmet, ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .