POMEM Müdürü Kasım Varol Kırşehir’e veda etti

POMEM Müdürü Kasım Varol Kırşehir’e veda etti

05.11.2018

Dört yılı aşkın bir süredir Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten ve 2 bini aşkın özel hareket olmak üzere 3 binden fazla polisi mezun eden Kasım Varol, Ankara’ya polis başmüfettişi olarak atandı. Emniyet teşkilatına özel harekat branşlı personel ihtiyacını karşılamak amacıyla 2015 yılında başlatılan eğitimler sonucu 2 bin fazla özel harekat polisi […]

Dört yılı aşkın bir süredir Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini başarıyla yürüten ve 2 bini aşkın özel hareket olmak üzere 3 binden fazla polisi mezun eden Kasım Varol, Ankara’ya polis başmüfettişi olarak atandı.
Emniyet teşkilatına özel harekat branşlı personel ihtiyacını karşılamak amacıyla 2015 yılında başlatılan eğitimler sonucu 2 bin fazla özel harekat polisi yetiştiren Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Kasım Varol, veda ziyaretlerini sürdürüyor.
Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi’nde görev yaparken, Kırşehir halkının kendisine gösterdiği ilgi ve sevgiyi hiçbir zaman unutmayacağını belirten Kasım Varol, “Dört yılı aşkın bir süredir onurla yapmış olduğum Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü görevini tamamlayarak bu gün itibarıyla Kırşehir’den ayrılıyorum. Bu süre zarfında vatanını, milletini, bayrağını seven binlerce Özel Harekat Polisi yetiştirmenin gururunu yaşıyorum. Allaha emanet olun” dedi.
Kasım Varol’dan boşalan Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne 1.Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet Gülser atandı.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak 4 yılı aşkın bir süre Kırşehir’de görev yapan Kasım Varol Polis Başmüfettişliği görevinde, Kırşehir Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne atan Mehmet Gülser’e de yeni görevinde başarılar dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .