PLAY OF İÇİN GALİBİYET ŞART…

PLAY OF İÇİN GALİBİYET ŞART…

19.03.2020

Kırşehir Belediye sporumuz geçtiğimiz hafta deplasman da Kahramanmaraş sporu yenerek haftalar sonra 3 puan almıştı. Play-of şansımızın devam ettiği bu hafta rakip Ergene Velimeşespor. Maç Pazar günü Ahi stadında ancak seyircisiz oynanacak. Bu maç öncesi 4 oyuncu ile yollar ayrılmıştı. Bu oyuncular Bekir Sevgi, Serhat Mermer, Volkan Geyik ve Ümit Karaal idi ve bu oyuncuların […]

Kırşehir Belediye sporumuz geçtiğimiz hafta deplasman da Kahramanmaraş sporu yenerek haftalar sonra 3 puan almıştı.
Play-of şansımızın devam ettiği bu hafta rakip Ergene Velimeşespor.
Maç Pazar günü Ahi stadında ancak seyircisiz oynanacak.
Bu maç öncesi 4 oyuncu ile yollar ayrılmıştı.
Bu oyuncular Bekir Sevgi, Serhat Mermer, Volkan Geyik ve Ümit Karaal idi ve bu oyuncuların olmadığı bu maçı kazanmıştık.
Şimdi Velimeşe maçı daha da önem kazandı.
Maçı kazanmamız ve sıralamada üzerimizde bulunan rakiplerimizin puan ve puanlar kaybetmesini bekleyeceğiz çünkü alttan gelen biziz.
Velimeşe takımının play-of oynama şansı neredeyse yüzde sıfır. Bu nedenle rahat bir maç oynayacakları kesin.
Bu bizim için avantaj mı dezavantaj mı bunu maçta göreceğiz.
Ligin son 6 maçına geldiğimizde bizim üstümüzde olan Sakarya kendi sahasında düşen Karabük ile oynayacak ki kesin 3 puan almış sayılacak ve biz Velimeşe maçından galip gelsek te bu hafta için sıralamada bir değişiklik olmayacak en azından bizim açımızdan.
Ama play of şansımızı sürdürebilmemiz açısından kesinlikle kazanmalıyız.
Bizden 3 puan geride bulunan Van belediye ile Uşak sporunda maçları kolay olmayacak iki maçı da rakiplerimiz deplasmanda oynayacaklar.
Aslında bizim altımızdaki takımlardan ziyade üzerimizdeki takımların puan kaybetmeleri ve bizimde kazanmamız önemli olan. Hatırlanacağı üzere ilk maçı 2-0 deplasmanda kaybetmiştik.
Bizi takip edenler taktir edeceklerdir ki Bandırmaspor ligin 5., 6. sırasında iken bu takımın bu ligin şampiyonu olacağını söylemiştik. Hatta bunu söylerken de Kırşehir Belediyespor’un kesinlikle şampiyon olamayacağını ancak yüzde 10-15 oranında play-of şansı olduğu vurgusunu yapmıştık.
Allah korusun bu maçta puan kaybetmemiz halinde bu oran neredeyse yüzde sıfır olacaktır.
Her maçı final havasında oynayıp kazanmalıyız. Kalan 6 maçta 13 puan almamız halinde play-of oynarız aksi halde gelecek senenin hazırlıklarına başlarız.
Son olarak bu maç seyircisiz oynanacak ancak taraftarlarımız kesin kaleden bu maçı izleyip tezahürat yapacaklardır.
Şunu özellikle istirham ediyorum biz gelmeyin desek te siz geleceksiniz lütfen oraya gelecek iseniz birbirinize en az 2 şer metre mesafe bırakın. Bu uyarıya özellikle dikkat edelim.
Veli Meşe maçında Kırşehir Belediye Sporumuza canı gönülden başarılar diliyorum.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .