Petlas Lastik Fabrikası’nın sponsorluğunda Vali Mithat Saylam Türkiye finaline katılacak

Petlas Lastik Fabrikası’nın sponsorluğunda Vali Mithat Saylam Türkiye finaline katılacak

18.03.2015

Bilim Kahramanları Derneği’nin düzenlemiş olduğu “Senin Dünyan Senin Sınıfın” temalı Robot Yarışması Ankara elemelerine Kırşehir’den katılan ve birinci olan Vali Mithat Saylam Ortaokulu Petlas Lastik Fabrikası’nın sponsorluğunda İzmir’e gidecek. Vali Mithat Saylam Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Mustafa Aygün liderliğinde oluşturulan Kırşehir Ekibi İzmir’de 21-22 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye finaline Petlas Sponsorluğunda gidecek. […]

Bilim Kahramanları Derneği’nin düzenlemiş olduğu “Senin Dünyan Senin Sınıfın” temalı Robot Yarışması Ankara elemelerine Kırşehir’den katılan ve birinci olan Vali Mithat Saylam Ortaokulu Petlas Lastik Fabrikası’nın sponsorluğunda İzmir’e gidecek.

Vali Mithat Saylam Ortaokulu Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Mustafa Aygün liderliğinde oluşturulan Kırşehir Ekibi İzmir’de 21-22 Mart 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Türkiye finaline Petlas Sponsorluğunda gidecek.
Vali Mithat Saylam Ortaokulu Müdür Yardımcısı Fatih İlhan yarışma öncesi yaptığı açıklamada “Okulumuz Robot ekibinin uzun süren çalışmalarının karşılığını Ankara’da birinci olarak alması ile yetinmeyip Türkiye Şampiyonasında iyi bir derece alarak Kırşehir’in ismini herkese duyuracağız. Devlet okulu olarak bu yarışmaya maddi imkansızlıklar nedeniyle katılmakta zorlandığımız için Kırşehir’in ve ülkemizin köklü kuruluşlarından olan Petlas’ın okulumuza verdiği anlamlı sponsor desteği nedeniyle teşekkür ediyoruz. Bu yarışma öncesi Robot ekibimizden desteklerini esirgemeyen Kırşehir İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Osman Elmalı ,Kırşehir Belediye Başkanı Sayın Yaşar Bahçeci, Şanal Turizmin sahibi Sayın Recep Şanal’a teşekkürlerimizi sizlerin aracılığı ile sunmak isterim” dedi.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

ŞENOL ÇELİK

petlasa eğitime verdiği destekten dolayı teşekkür ederiz.

19.03.2015, 16:26
MUSTAFA AYGÜN

İlimizin köklü ve büyük kuruluşlarından olan PETLAS’ın bilimsel çalışmalara destek bulunması ülkemiz adına memnuniyet vericidir.

19.03.2015, 16:46

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .