PETLAS BAYİLERİ FABRİKA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

PETLAS BAYİLERİ FABRİKA ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

07.03.2015

Petlas bayilerinin fabrika ziyaretleri devam ediyor. İzmir ve Mersin bölgelerinin katılımıyla gerçekleştirilen fabrika ziyaretlerinde bayilerini ürünleri hakkında bilgilendirdi. Şehrimiz Gölhisar Mahallesi’nde kurulu bulunan ve yaklaık 2 bin 750 kişinin çalıştığı Petlas Lastik Fabrikası’nda gerçekleştirilen bayi toplantısına bayiler katıldı. Bayi Geliştirme ve Eğitim Müdürü, Sarper Aksu’nun açılış konuşmasıyla başlayan organizasyon, Satış Direktörü Ahmet Candemir ve AKO […]

Petlas bayilerinin fabrika ziyaretleri devam ediyor.

İzmir ve Mersin bölgelerinin katılımıyla gerçekleştirilen fabrika ziyaretlerinde bayilerini ürünleri hakkında bilgilendirdi.
Şehrimiz Gölhisar Mahallesi’nde kurulu bulunan ve yaklaık 2 bin 750 kişinin çalıştığı Petlas Lastik Fabrikası’nda gerçekleştirilen bayi toplantısına bayiler katıldı.
Bayi Geliştirme ve Eğitim Müdürü, Sarper Aksu’nun açılış konuşmasıyla başlayan organizasyon, Satış Direktörü Ahmet Candemir ve AKO Akü Türkiye Satış Müdürü Hakan Nedim Sevgili’nin konuşmalarıyla devam etti. Bayilere Abdulkadir Özcan AŞ’nin yeni yapılanması ve akümülatör sektörüne adım atan AKO Akü’yle ilgili detaylı bilgiler verildi.
Kalite Sistem Geliştirme Şefi Sedat İşler Petlas’ın kalite yolculuğu hakkında aktarımlarda bulunurken, Ürün Performans Mühendisi Murat Güngör Petlas’ın binek ve hafif ticari lastikleri hakkında bilgiler verdi. Satış Geliştirme Sorumlusu Süleyman Özkan tarafından yapılan sunumda ise Petlas ve Starmaxx pazarlama faaliyetleri, müşteri ilişkileri, satış teknikleri, mağaza düzeni, stok yönetimi gibi konulara değinilerek bayilerle gereken bilgiler paylaşıldı.
Ziyaretin ilerleyen saatlerinde Ağır Hizmet Ürün Geliştirme Şefi Selçuk Kalem söz alarak, Petlas kamyon-otobüs, zirai ve iş makinesi ürünleri hakkında ziyaretçileri bilgilendirdi. Öğle yemeği arasının ardından gerçekleşen fabrika ziyaretinde Petlas’ın binek, hafif ticari, zirai, iş makinesi ve kamyon grubu ürünlerinin üretim hatları ve üretim şekilleri temsilciliklere gösterildi. Petlas mühendisleri tarafından bayilere lastik üretim süreçleri hakkında açıklamalar yapıldı.
Petlas fabrika gezisi sonrasında bayilerle tekrar bir araya gelinerek toplantı ve üretim hakkında değerlendirmeler yapıldı. Bayilerin soruları, Fabrika Müdürü Yahya Ertem, Satış Direktörü Ahmet Candemir ve Bayi Geliştirme ve Eğitim Müdürü Sarper Aksu tarafından cevaplandırıldı.
Yoğun ve bir o kadar da keyifli geçen programın ardından bayiler, etkinlikten oldukça memnun kaldıklarını, toplantıyla bilgilerini yenileme şansı bulduklarını ve Petlas’ı daha detaylı tanıma imkanı elde ettiklerini belirterek teşekkürlerini ilettiler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .