PERFORMANS BESYO GRUBUNDA İDMANLARIN DOZAJI ARTTI

PERFORMANS BESYO GRUBUNDA İDMANLARIN DOZAJI ARTTI

06.05.2015

KIRŞEHİR Performans BESYO Hazırlık grubu öğrencileri yetenek sınavına girebilmek için yoğun gayret gösteriyor. Performans BESYO hazırlık grubu öğrencileri dün yaptığı çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü. Geçtiğimiz gün Ahi Stadı’nda çalışan Performans grubu dünde Kırşehir Lisesi’nin Spor Salonunda çalıştı. Salı günü Ahi Stadı’nda Antrenör Adem Doğan ve Mesut Pehlivan nezaretinde çalışan Performans BESYO hazırlık grubu öğrencileri dünde Kırşehir […]

KIRŞEHİR Performans BESYO Hazırlık grubu öğrencileri yetenek sınavına girebilmek için yoğun gayret gösteriyor.
Performans BESYO hazırlık grubu öğrencileri dün yaptığı çalışmayla hazırlıklarını sürdürdü.
Geçtiğimiz gün Ahi Stadı’nda çalışan Performans grubu dünde Kırşehir Lisesi’nin Spor Salonunda çalıştı.
Salı günü Ahi Stadı’nda Antrenör Adem Doğan ve Mesut Pehlivan nezaretinde çalışan Performans BESYO hazırlık grubu öğrencileri dünde Kırşehir Lisesi’nde çalıştı.

DSC_0158 copy
Ahi Stadı’nda yapılan idman ısınma hak etleri ile başlarken, daha sonra istasyon çalışması yapıldı. Kırşehir Lisesi’nde oldukça verimli geçen çalışma yaklaşık 2.5 saat sürdü.
Çarşamba günü ise Kırşehir Lisesi’nin Spor Salonu’nda çalışmalarına tam gaz devam etti. Kırşehir Lisesi’nde yapılan çalışma kız ve erkek grubu halinde yapıldı.
Önce kız grubunun çalışmasının ardından erkek grubunuzda idmanıyla Kırşehir Lisesi’nde yapılan antrenman sona erdi.
Performans BESYO hazırlık grubu bugün yapacağı idmanla hazırlıklarına devam edecek.
“TECRÜBELERİMİZİ GENÇLERE AŞILIYORUZ”
2 SENE önce Kırşehir Performans Beden Eğitimi grubunda hazırlanan ve Ahi Evran Üniversitesini kazanan Antrenör Mesut Pehlivan, “Elde edilen başarının ardından Adem hocayla birlikte genç sporcuları BESYO yetenek sınavına hazırlıyoruz” dedi.
Pehlivan, “2 sene önce antrenman yaparak doğu yere özel yetenek sınavı girdim ve kazandım. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi b sene Adem hocanın yanında bulunarak yeni gelen arkadaşlara deneyimlerinden bahsedip onlara bir nevi ağabeylik yaprak kazanmalarında yardımcı olmaya çalışıyorum. Kırşehir ili özel yetenek sınavında son zamanlarda Antrenör Adem Doğan sayesinde çok büyük başarılar yakaladı. Bu okullardan mezun olan kişiler Antrenör ve Beden Eğitimi Öğretmeni olarak toplumla yararlı kişiler olacak. Bizler de elimizden gelen tüm fedakârlıklar yaparak genç arkadaşlarımızın iyi yerlere gitmesine vesile olacağız. Bana her zaman desteğini esirgemeyen ağabeylik yapan değerli Antrenörümüz Adem Doğan’a çok teşekkür ediyorum” dedi.
(Haber-Fotoğraflar: Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .