Özer ailesinin mutlu günü…

Özer ailesinin mutlu günü…

31.07.2017

CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi A. Gazi Özer’in oğlu Ahmet Özer, hafta sonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi. Çiçekdağı’nın Çopraşık köyünden Cemile-Hayrullah Belkaya’nın kızları olan ve Sağlık Bakanlığı’nda görev yapan Zehra ile CHP İl Genel Meclisi Üyesi Gazi Özer ile Elif Özer’in Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda çalışan oğulları Ahmet Özer’in düğünü 29 Temmuz […]

CHP’li İl Genel Meclisi Üyesi A. Gazi Özer’in oğlu Ahmet Özer, hafta sonunda gerçekleştirilen muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.
Çiçekdağı’nın Çopraşık köyünden Cemile-Hayrullah Belkaya’nın kızları olan ve Sağlık Bakanlığı’nda görev yapan Zehra ile CHP İl Genel Meclisi Üyesi Gazi Özer ile Elif Özer’in Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nda çalışan oğulları Ahmet Özer’in düğünü 29 Temmuz Cumartesi akşamı Kristal Havuz Başı Düğün Salonu’nda yapıldı.
Düğüne Vali Necati Şentürk, Ak Parti Kırşehir Milletvekili Mikâil Arslan, CHP Ankara Milletvekili Necati Yılmaz, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir eski milletvekilleri Sabri Yavuz ve Coşkun Gökalp, Ak Parti İl Başkanı Mustafa Kendirli, CHP Merkez İlçe Başkanı Mehmet Beyhan, İl Genel Meclisi Başkanı Barbaros Dulkadiroğlu, Özel İdare Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, İl Genel Meclisi Üyeleri, daire müdürleri, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri ile yüzlerce seçkin davetli katıldı.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Zehra-Ahmet Özer çiftini ömür boyu mutluluklar dilerken, Belkaya ve Özer ailelerini kutlarız. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .