Özel İdare’den engellilere destek

Özel İdare’den engellilere destek

10.03.2018

KIRŞEHİR İl Özel İdaresi tarafından engellilere akülü ve tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu. İl Genel Meclisi toplantısında, Kırşehir Özel İdaresi’nin temin ettiği akülü ve tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahibi engellilere verildi. Anlamlı bir faaliyetin gerçekleştirildiği İl Genel Meclisi Mart ayı toplantısında Vali Necati Şentürk de katıldı. Mustafa Taş Meclis Salonunda Milletvekili Salih Çetinkaya’nın da bulunduğu toplantıda İl […]

KIRŞEHİR İl Özel İdaresi tarafından engellilere akülü ve tekerlekli sandalye yardımında bulunuldu.
İl Genel Meclisi toplantısında, Kırşehir Özel İdaresi’nin temin ettiği akülü ve tekerlekli sandalyeler ihtiyaç sahibi engellilere verildi.
Anlamlı bir faaliyetin gerçekleştirildiği İl Genel Meclisi Mart ayı toplantısında Vali Necati Şentürk de katıldı.
Mustafa Taş Meclis Salonunda Milletvekili Salih Çetinkaya’nın da bulunduğu toplantıda İl Genel Meclis Üyeleri ile bir araya gelen Vali Necati Şentürk, yatırımların hızla devam ettiğini söyledi.
İl Genel Meclis Üyelerinin birlik ve beraberlik içerisinde hareket ederek ilimize güzel hizmetlerde bulunduklarını belirten Vali Necati Şentürk, “Bugün ayrıca engelli vatandaşlarımıza akülü ve tekerlekli sandalye dağıtacağız. Bu çok özel evlatlarımızın hayatlarını, yaşamlarını kolaylaştıracak önlemler almak bizim temel vazifelerimizdendir. Engelli evlatlarımızın kendi ayakları üzerinde durmaları için onların eğitimlerine, iş sahibi olmalarına yardımcı olmamız gerekiyor. Her insan engelli adayıdır. Bu hareketle onlara gereken ilgiyi göstermeliyiz” dedi.
Milletvekili Salih Çetinkaya da, “Yapılan bu iyilik, Özel İdaresinin sosyal projelere verdiği önemi göstermektedir. Engelli vatandaşlarımızın yüzlerini güldürmek her şeyden daha değerlidir” şeklinde konuştu.
Program, Vali Necati Şentürk, Milletvekili Salih Çetinkaya, İl Genel Meclisi Başkanı Barboros Dulkadiroğlu, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Bektaş Aydoğan ve İl Genel Meclisi Üyeleri tarafından 5 akülü, 5 tekerlekli sandalyeyi engelli vatandaşlara teslim etmesi ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .