Özel günleriniz Cingöz ile daha özel

Özel günleriniz Cingöz ile daha özel

25.07.2017

Tasarım gelinlik ve abiye kıyafetlerle özel günleri daha özel hale getiren Cingöz Mağazası’nda sezonundan önce indirimler de başladı…

KIRŞEHİRLİLERİ 2 yıl önce özel tasarım ürünlerle tanıştıran Cingöz Mağazası, indirimli ürünlerinin yanı sıra düğün ve nişan gibi özel gün hazırlığı yapan Kırşehirli hemşehrilerinin özel günlerini daha da özel hale getiriyor.
Cingöz Mağazası sahibi Hüsamettin Öztürk, seçkin ve marka ürünleri ile Kırşehirlilere yıllardır hizmet vermenin mutluluğunu yaşadıklarını ve 2 yıldır da özel günlere Kırşehirlileri hazırlamada özel tasarım ürünlerle hizmet verdiklerini hatırlattı.

Düğün ve nişan gibi özel günler için alışverişte Cingöz’ün ürünlerinin mutlaka görülmesi gerektiğini ifade ederek, Kırşehir’de gelinlik, abiye ve bindallı gibi ürünleri satan esnaftan ayrı olarak tasarım ürünlerinin bulunduğunu belirten Hüsamettin Öztürk, “Artık yaz sezonunun sonlarına doğru yaklaşıyoruz. Düğünler son hızıyla devam ediyor. Düğünlerin yanı sıra biz de gelinlik, abiye, bindallı gruplarında çeşitlerimizi tamamen sergiliyoruz müşterilerimize bir birinden şık, bir birinden güzel, bir birinden tasarımlı ürünler mevcut mağazamızda. Arkadaşlar gelinliklerde fiyatlarımız kiralık da var, mallık da var. Ama kişiye özel tasarımlar yapıyoruz biz. Çünkü biz ciddi anlamda farklı bir uygulama yapıyoruz. Gelinlerin istediği şekilde onların planladığı şekilde yürütüyoruz. Ve oldukça hareketli ve çok şükür iyi. Abiyede de öyleyiz ve çok güzel, birbirinden şık ürünler var. Mağazamızda 500’ün üzerinde model var. Bindallı gruplarımız var ve aynı gelinlik gibi kişiye özel olarak tasarlanıyor. Bindallı grubumuzu da kiraya veriliyor. Bununla ilgili çamaşırıydı, süs eşyalarıydı, gelinlerin kullandığı çiçekler onlarda mevcut. Biz sadece gelinlik tasarımı satmıyoruz bunun yanında damatlık ve klasik kıyafetler de var, spor kıyafetler de var. Onlarda da ciddi anlamda bir kampanyalarımız var. Biz ikinci ürüne % 50 net indirim yapıyoruz. Bu şekilde bir yavaştan yavaştan müşterilerimizi indirim havasına sokmaya çalışıyoruz. Bayramdan önce tamamen indirime girip yaz sezonunu sonlandıracağız. Bizler Kırşehirliler için buradayız. Gelinlikte olsun, abiyede olsun Kırşehirlilerin gelip görmesini istiyoruz. Bizde her şey mevcut, sadece biz de değil diğer esnaf arkadaşlarımızda da var. Bizim farkımız tasarım olduğu için değişik ürünler oluyor. Kişiye özel ürünler oluyor. Dolayısıyla görmelerinde yarar var diyoruz. Fiyatlarımızda oldukça uygun ve makul, tam şu anda düğün sezonunda alışveriş yapma zamanı diyoruz” dedi.
(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .