Özcan’dan Kırşehir TSO’ya ziyaret

Özcan’dan Kırşehir TSO’ya ziyaret

08.08.2019

Kırşehir Petlas Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan ve İnsan Kaynakları Müdürü Mithat Durudoğan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Tekdoğan ile görüştüler. Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette şehrimizin ve bölgemizin genel durumu hakkında görüşmelerde bulunuldu. Başkan […]

Kırşehir Petlas Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan ve İnsan Kaynakları Müdürü Mithat Durudoğan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Mustafa Bulut ve Yönetim Kurulu Üyemiz Murat Tekdoğan ile görüştüler.
Karşılıklı fikir alışverişlerinin yapıldığı ziyarette şehrimizin ve bölgemizin genel durumu hakkında görüşmelerde bulunuldu.
Başkan Mustafa Yılmaz; Petlas Lastik Fabrikasının şehrimizin için ne kadar önemli olduğuna değindi ve Kırşehir Ticaret ve Sanayi olarak üzerimize düşen desteği vermeye hazır olduklarını belirtti.
Başkan Yılmaz, Kırşehir Petlas Lastik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Özcan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .