OSB işadamlarından Vali Şentürk’e ziyaret

OSB işadamlarından Vali Şentürk’e ziyaret

23.10.2017

KIRŞEHİR’DE yönetim değişikliği olan Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Necati Şentürk’ü makamında ziyaret etti. Vali Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesinin ilimiz için önemli ticarethaneleri içinde barındırdığını söyledi. OSB’de yer alan işletmelerin yaptıkları üretimlerle ilimiz ekonomisine katkıda bulunduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi, […]

KIRŞEHİR’DE yönetim değişikliği olan Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi’nin yeni Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Eraslan ve yönetim kurulu üyeleri, Vali Necati Şentürk’ü makamında ziyaret etti.
Vali Necati Şentürk, Organize Sanayi Bölgesinin ilimiz için önemli ticarethaneleri içinde barındırdığını söyledi.
OSB’de yer alan işletmelerin yaptıkları üretimlerle ilimiz ekonomisine katkıda bulunduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Kırşehir Organize Sanayi Bölgesi, vatandaşlarımız için de önemli bir ölçüde istihdam sağlamaktadır. Başarılı iş adamlarımızla birlikte önümüzdeki günlerin çok daha kârlı ve verimli geçeceğine inanıyorum. İlimizin bütün dinamikleri ile birlikte hareket ederek Kırşehir’i daha güzel, daha yaşanabilir ve daha kalkınabilir bir seviyeye getirme gayretindeyiz” şeklinde konuştu.
Ziyaret, Vali Necati Şentürk ve iş adamları arasında yapılan sohbet ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .